06.04.2008 Komarovce

Kde a kedy sa bolo lietať
juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

06.04.2008 Komarovce

Príspevok od užívateľa juraj »

Dnes som bol vo vzduchu pracovne - Martinovi som zalietaval kridlo, lebo uz k nemu nema doveru. Dal som si OB Zadielska dolina a cestou som mohol vyskusat, ako sa jeho Magic Kiss chova v roznych podmienkach. V kludnom ovzdusi bol kludny (ako inak, ze?), ked sa trochu za Drienovcom vycasilo a zacali chodit bublinky, skoncila sranda. Stale sa mu nieco nepacilo, ci uz uhol nabehu alebo naklonu, jednoducho, to kridlo mi neustale kecalo do riadenia. A kedze moja anglictina je vsetko, len nie perfect, neustale dochadzalo k nedorozumeniam. Az pri navrate pod deku sa ukludnilo (asi zaspalo) a v pohode som s nim doletel naspat do Komaroviec. Zaver dna bol nadherny, vietor stichol, skovranky spievali a s Martinom sme spolocne nariekali nad jeho postrojom. Pozri tiez foto.
ObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázok

Užívateľov profilový obrázok
MatoV
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Ut Nov 20, 2007 6:31 pm

Komarovce

Príspevok od užívateľa MatoV »

Chcem takto verejne Jurajovi podakovat za jeho chrabrost aj vzhladom na to , ze moje kridlo malo nadvovazok medzicasom vymenene bocne lanka, ale to som mu samozrejme povedal az ked pristal. :D Cest a slava nasim hrdinom, ktori pre blaho nasho rogalistickeho naroda su ochotny riskovat aj svoj zivot.

HAWK dohovoril som

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

No ty teda ako gazela nevyzeras :lol:

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

Aby bola vaša diskusia plodna aspon povedzte či tie lanka boli dlhšie alebo kratšie abo co.
Juro a obrázky naprv zmenši na 1024x768 alebo 800x600 neda sa to ani stiahnut nie to este vidiet.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Jaro, tie obrazky su zmensene na 1024x768,(v inej velkosti na fore ani nezverejnujem) asi bude tentoraz chyba u Teba

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

nemal si tam ani miniatury a inak siet bezala. ale uz je to OK. Ja davam na 800x600 je to kus prijatelnejsie pre miesto na serveri a ide hlavne o info takze tak. Je to inak parada take krasne zabery. Kde je už ta ozajstna jar a 6 metrova termika.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

ten server na fotky obcas haluzi sam v poslednom case takze sa necudujte den nenatiahne ani na druhy treti krat :-)
proste treba skusat :-)

Napísať odpoveď