26.05.2008 Hrašovík

Kde a kedy sa bolo lietať
juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

26.05.2008 Hrašovík

Príspevok od užívateľa juraj »

Po neuspesnej nedeli (len z hladiska lietania, inak to bolo pekne spolocenske popoludnie s Janom, Edom V a Matom Curkom) som v pondelok popoludni vyzeral z okna a tie zavoje mrakov na oblohe sa mi pacili coraz viac. Volam Janovi a azda som ho tym aj zaskocil - evidentne si limit na vychadzku vycerpal uz vcera. Na jeho rozhodnutie som musel cakat do pol piatej, vtedy sa asi vratil general domov a podpisal Janovi mimoriadny opustak. O piatej nakladam potrebne sucasti do a na auto a vyrazam do Hrasovika. Kym pride Jano, stolarskou pilou kosim vysoku travu na okraji letiska, aby som mohol rozlozit rogalo. Dalej fotoreportaz:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázok

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

konečne nejaké zaujímavé fotky, ani kvalita nie je zlá.
Tá neznáma fotka (v 2. rade posledná) sú Kecerovce - je tam vpravo síce práškárske letisko, a keď tam pristaneš, väčšinové obyvateĽstvo ti pomôže rozobrať krídlo na súčiastky (stačí povedať že je to z hliníku :)

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Ináč, Jano na tej fotke vyzerá ako dement - neuveriteĽné čo z človeka urobí jedna fotka :D

Tomi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Feb 19, 2008 10:03 pm
Bydlisko: Davidov

Príspevok od užívateľa Tomi »

Sú to slušné pohĽady na krajinu. Ĺ koda, že som nebol pri tom. Tomi
tomi

Tomi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Feb 19, 2008 10:03 pm
Bydlisko: Davidov

Re: 26.05.2008 Hrašovík

Príspevok od užívateľa Tomi »

juraj napísal:Po neuspesnej nedeli (len z hladiska lietania, inak to bolo pekne spolocenske popoludnie s Janom, Edom V a Matom Curkom) som v pondelok popoludni vyzeral z okna a tie zavoje mrakov na oblohe sa mi pacili coraz viac. Volam Janovi a azda som ho tym aj zaskocil - evidentne si limit na vychadzku vycerpal uz vcera. Na jeho rozhodnutie som musel cakat do pol piatej, vtedy sa asi vratil general domov a podpisal Janovi mimoriadny opustak. O piatej nakladam potrebne sucasti do a na auto a vyrazam do Hrasovika. Kym pride Jano, stolarskou pilou kosim vysoku travu na okraji letiska, aby som mohol rozlozit rogalo. Dalej fotoreportaz:
ObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázok
Páči sa mi to, rád by som videl na vlastné oči. Tomi
tomi

Tomi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Feb 19, 2008 10:03 pm
Bydlisko: Davidov

Príspevok od užívateľa Tomi »

Juraj si dobrý,to treba uznať. Lietať a pritom aj nafotiť niečo, načo sa dá aj pozerať. Aspoň zo zeme by som rád videl ako lietaš s moskytom.Tomi
tomi

Napísať odpoveď