Ako sa učia lietať čmeliaky?

Kde a kedy sa bolo lietať
Tomi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Feb 19, 2008 10:03 pm
Bydlisko: Davidov

Ako sa učia lietať čmeliaky?

Príspevok od užívateľa Tomi »

Zaujíma to niekoho? Je to podobné ako u komárov, moskytov alebo ako u múch? Potrebujú na to pomocný motor?
tomi

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Tomi, nenatahuj, jasne ze nas to zaujima. Napis.

Tomi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Feb 19, 2008 10:03 pm
Bydlisko: Davidov

Príspevok od užívateľa Tomi »

[quote="juraj"]Tomi, nenatahuj, jasne ze nas to zaujima. Napis.[/quote
Juraj vrela vďaka,že si zareagoval, bolo mi z toho smutno,že to nikoho nezaujíma. Máš to u mňa. Tomi
tomi

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa matoZA »

Tomi aj mna to velmi zaujima.. mas k tomu nejake info? Viem akurat, ze cmeliaky lietaju proti vsetkym zakonom fyziky. Zopar chlapikov urobilo model cmeliaka (pocitacovy) a snazili sa odsimulovat jeho let. Dosli vsak k zaveru, ze je nemozne aby ta nemotorna ozruta lietala :lol:

Tomi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Feb 19, 2008 10:03 pm
Bydlisko: Davidov

Príspevok od užívateľa Tomi »

matoZA napísal:Tomi aj mna to velmi zaujima.. mas k tomu nejake info? Viem akurat, ze cmeliaky lietaju proti vsetkym zakonom fyziky. Zopar chlapikov urobilo model cmeliaka (pocitacovy) a snazili sa odsimulovat jeho let. Dosli vsak k zaveru, ze je nemozne aby ta nemotorna ozruta lietala :lol:
Zdravím ta matoZA
Ja som o tom počul ako o tom rozprávajú piloti, lietači a priaznivci lietania. V Prešove na letisku na jednej akcii, ale myslím, že som o tom počul rozprávať aj na letisku v Liskovej. Názor bol taký, že keby si čmeliak uvedomoval seba ako nepodarené lietadlo, tak by do vzduchu určite nešiel. Možno, že by ho aj šĽak trafil, keby vedel, že nebude schopný vzlietnuť. No figeĽ je v tom, že on nevie, žeby nemohol vzlietnuť, tak asi preto tak krásne lieta. Tomi

Priaznivci čmeliakov a lietania napíšte O TOM VIAC, pokiaĽ o tom niečo viete.
tomi

Ada

Príspevok od užívateľa Ada »

Ahoj chalani, toto by ma velmi zaujimalo. Mam koniec semestra, tak si rada o niecom takom pokecam. Lietanie na rogalach ma zujima od zakladnej skoly. No i taky cmeliak je fajn. Ada

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Ada napísal:Ahoj chalani, toto by ma velmi zaujimalo. Mam koniec semestra, tak si rada o niecom takom pokecam. Lietanie na rogalach ma zujima od zakladnej skoly. No i taky cmeliak je fajn. Ada
dojdi s lacom na klub poriesime :-)

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

sidewinder napísal:
Ada napísal:Ahoj chalani, toto by ma velmi zaujimalo. Mam koniec semestra, tak si rada o niecom takom pokecam. Lietanie na rogalach ma zujima od zakladnej skoly. No i taky cmeliak je fajn. Ada
dojdi s lacom na klub poriesime :-)
Len by ma zaujimalo, ci ide zase o vtip... :oops:
Pokial viem, tak jediny rogalista v Barci som ja. Ada, ked si skutocna, tak sa trochu idendifikuj 8)
(Ja som identifikovany na stranke Deltaklubu, sekcia piloti klubu)

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Laco, a nemas Ty doma nejaku Adu? Co robi cez den Misko? Admin, pozri sa na IP adresu, ci Laco nema doma zaskodnika

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Určite je to Lacova "zákonitá". V profile má "študent alfanumeriky", to potvrdzuje, že práve doma objavila alfanumerickú klávesnicu počítača, a takto sa pokúša infiltrovať medzi nás, aby zistila čo Laco robí celé tie dni, keď nie je doma. :D

Užívateľov profilový obrázok
dragosek
Site Admin
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ut Sep 18, 2007 6:19 pm

Príspevok od užívateľa dragosek »

Tuto temu blokujem.

Debaty o veciach mimo zavesneho lietania poprosim riesit v casti Off-topic

A tak isto prosim riesit veci co maju apson nejaky vyznam.
Komare, muchy a podobne ....
treba si najst forum nejakej fakulty prirodnych vied, alebo o com to je a riesit to tam.

admin

Zamknuté