Hrašovík-Dargov-Herľany-diel 2

Kde a kedy sa bolo lietať
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Hrašovík-Dargov-HerĽany-diel 2

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Dnes opäť fantastické podvečerné lietanie.Mrzí ma že po včerajšku nažhavený Martin nemohol prísť zo zdravotných dôvodov.Juraj-štart fantázia, 0.5-1m/s,po dráhe.Samotný let bol podstatne klĽudnejší,akurát bolo trochu dymno a dohĽadnosť nebola taká výborná ako včera.Po dosiahnuti Dargova som letel po hrebeni na HerĽany.Bolo to veĽmi pohodové so stupakmi 0.5-1m/s.Mal som jeden problém -zapojil som si zaťahovanie podvozku,len smola že predtým som dal nové spätné gumy,trochu silnejšie a nevedel som ich "pretiahnuť" aby sa nôžky zaklopily.To sa mi podarilo až asi 15min. pred pristátím.Celý čas som musel byť napnutý v postroji aby mi nevypadli nohy.Užasné!ĂŹalšie prekvapenie bolo na dráhe,kde miestny čavo mi parkoval presne v mieste kde som chcel pristáť.Po zakričaní zhora odišiel preč,ale pri ďalšom nálete na sadnutie ,sa tam objavili dve malé deti na bicykloch.Fantázia!Asi som sa im nezdal zaujimavy ,lebo odišly preč a ja som mohol pristáť.Jirí,poď už domov,aby som mal s kým lietať.Foto nemám,lebo som nemal čierno biely kinofilm,ale polepším sa :D

Napísať odpoveď