Lucenec a okolie

Kde a kedy sa bolo lietať
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Lucenec a okolie

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Tento tyzden je vyborny.V utorok 2hodiny s Jurajom ,dnes som bol v Lucenci ,dalsia hodina a snad vyjde aj nedela.Velmi sa ospravedlnujem,ze to mam zase bez foto,ale fotak som mal , akurat dosli baterky.Tak aspon opis.Nadherny den o akom sa v KE len moze snivat - cely den bezvetrie ,alebo len slabucky premenlivy.Letisko nakratko postrihana trava modelarskej plochy.Po perfektnom starte za pritomnosti miestnych a ich fotoaparatov som si to nasmeroval do Halica,obletel zamok ,potom som objavil medzi kopcami velku vodnu nadrz a spat ponad hlavnu cestu smerujucu na Zvolen som sa kochal nad kolonami aut.Najlepsie bolo vo vyske okolo 200m,totalny klud,az miestami som sa musel pobuchat po prilbe aby som sa "zobudil".Pristavacka super,len kusok od auta,17.00 stale teplo.KRASNY den.To Moskyto ma ozaj nieco do seba.Este som si aj polietal s 3m modelom akrobatu Katana,ktory som nastavoval pre priatela.Model ma okolo 18kg a motor 160ccm,dvojvalec boxer.Moskyto 118ccm...a spolu s kridlom a pilotekom 140kg...

Napísať odpoveď