Kecerovce

Kde a kedy sa bolo lietať
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Kecerovce

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Dnes to bolo zaujimave.Juraj hore kopcom do Ke o 12hod a ja dole kopcom na letisko ,ktore este asi ani nevychladlo od Exxtazy.Tak sme sa pekne minuli,vyrozpravali cez mobil a isiel som si nieco vyskusat.Dnes sa mi podaril sen kazdeho motorara - s plnou odstartovat a s plnou po hodine letu pristat!Pekne po poriadku.Start v pohode,ciel foto priatelovej chaty splneny a tiez nesklamalo Varinskeho valley.Martin mi neskor volal ze behal,maval po nejakej cistinke na mna ,ale ja som ho nevidel a pokracoval ku Kecerovciam.Valley naberalo na sile a ja som pekne cvicil.Pri Kecerovciach som toho mal plne zuby a otocil som smer juh/KE.Zistil som ze vo vyske asi 200m stojim na mieste!Tak som vyklesal asi do 100m,tam to bolo lepsie a nadej mi daval balon,ktory som videl nad dialnicou smerom do PO.Po preskoceni do nasej dolinky to uz bolo zase OK.Tesne pred pristatim som registroval ze niekto nado mnou kruzi - 2 miestny Zlin.Vyckal pokial sadnem a nezaprel sa v nom stihac.Po ostrej pravej po kridle urobil nizky prelet nado mnou a odletel nad Rozhanovce,kde zase kruzil asi nad domom leteckeho dispecera.Pozrel som na nadrz.Plna!Moja pridavna nadrz funguje a pekne doplnala hlavnu!.Takze som si zvysil akcny radius asi o 1,5 - 2hodiny .Uz mi Jiri neodleti!!!
Obrázok

Obrázok

Napísať odpoveď