27.8.2018-Dubova

Kde a kedy sa bolo lietať
Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

27.8.2018-Dubova

Príspevok od užívateľa Rebro »

Dohadujem sa s Plucom na dnesnom lietani, moc sa mu do toho nechce. Ja si chcem poprve zaletet s novym postrojom. Vyzera to na idealne podmienky. Spravcovia letiska vychadzaju v ustrety, upozornuju na miestne specifika a ideme na to.
Citim sa ako 13-ka v osade. Vsetko je pre mna nove, snad som na nic nezabudol, stale to nie je rutina. Okolo 18:20 sa rozbieham a pomaly vznasam do vzduchu. Uberam vykon na ustnom plyne a vypadava mi z ust. Totok musim este vykoumat. Pridavam teda na rucnom a idem dalej. Zistujem, ze sa mi neda hybat s postrojom. Tie bocne pomocne lanka su zjavne kratke. Robim teda len velke ploche zakruty.
Vzduch je ako olejcok, obcas termika ale taka pokojna. Silnejsi SZ protivietor ma presvedcuje, ze s tymi preletmi to nebude take jednoduche :) Pomaly sa plazime k Cervenemu Kamenu. Ja sa drzim trosku vyssie nez Pluco aby som tak nerusil ludi a otacam to na Budmerice. Dalsi krasny zamocek. Po hodine letu pekne pristavam na letisku a chvilku za mnou i Pluco. Ten si let maximalne uzival a cestou robil skopicinky. :) Upravim trosku lanka na postroji a ide sa na dalsi let :P
Minul som 3L benzinu.
Monotrike

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: 27.8.2018-Dubova

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »


Napísať odpoveď