31.3.2019 - Neverice

Kde a kedy sa bolo lietať
Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

31.3.2019 - Neverice

Príspevok od užívateľa Rebro »

Boli tu plany na lietanie na Straniku. Tam nakoniec isiel len Stando. Kedze som v nedelu do BA dorazil az o jednej, ostavala len moznost FLPHG. Pluco i Majo boli technicky KO, nastastie Erik chcel ist si polietat do Neveric, tak som sa k nemu pridal.
Meteo ukazovalo divne vetry na celom Slovensku. Prevazovala vsak S-SZ zlozka okolo 3ms. Podobny vietor vial i tu. SZ do 5ms. Trosku sme sa osivali, ci to hore nebude moc ufucane a ocakavali rotory za kopcami.
Prisiel nas pozriet i Milanko, BranoTO i s rodinami a okolo piatej noveho casu sme do toho vhupli.
Erik sa vybral rovno po drahe i napriek boznemu vetru. Ja som siel radsej tak z uhla. Priestoru bolo dost. Po starte to hned stupalo v prijemnej termike. Jak som sa blizik ku kopcom zacalo to byt nervozne a termiky z dedin boli na moj vkus a motor za zadkom trosku silne. Nebolo to prijmne ale bojoval som a prenasledoval Erika smerov k Zlatym Moravciam. Tam som to zobral okrajom mesta a zacal rozmyslat, kde sme to startovali. V tej rovine som uplne stratil bol odkial sme startovali. Ale mal som zalozny plan. Pojdem popri hlavnej ceste a nejak sa vratim. Aj Erika som nasiel a letel som za nim. Este pozrel kastiel v Beladiciach a uz len dojst na pristavacku co bol ana dohlad. Pockal som kym sa Erik vykrati a pristane. Ja som si zacal uzivat let na malych otackach. Stupalo to krasne uplne vsade. Uz sa len na pristati supnut o zem a krasny den je za nami. :)
Monotrike

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: 31.3.2019 - Neverice

Príspevok od užívateľa Rebro »

Dokopal som sa k videu. Len... take... kratke...so zabavnym koncom... ako stale..

https://youtu.be/p3_2ZqSyYLQ
Monotrike

Napísať odpoveď