01.02.09 Hrasovik - pokus o Sabinov

Kde a kedy sa bolo lietať
juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

01.02.09 Hrasovik - pokus o Sabinov

Príspevok od užívateľa juraj »

Dnes bola uloha jasna - otocit letisko v Raznanoch. Doma urobena priparava, takticky dohovor s Janom pre pripad nudzoveho zvozu (chudak, doma strazil dceru - mna to este len caka :( ). Na hrasoviku je to horsie ako som cakal -pozri foto 1. Na prijazdovej ceste vysypana zemina a dokonale zahatany vjazd akemukolvek vozidlu. Preniest kridlo nebol problem, ved je rozoberacie, horsie to bolo s postrojom. Nastartoval som motor pri aute, vsetko pripravil na vzlet a postroj s teplym motorom odniesol ku kridlu. Ale niekde mi primrzol zips a kym som sa nim natahoval, vychladol motor a nesiel nastartovat. Este ze sa zjavili divaci, ktori mi pomohli preniest postroj naspat k autu, nastartoval som motor a s motorom v chode sme postroj preniesli naspat ku kridlu. Konecne som odstartoval a letel priamo na Sabinov vyhybajuc sa presovskej CTR. Na 28. kilometri odrazu nebo predo mnou stmavlo a zakladna oblacnosti sa prudko znizila. Otocil som to a letel spat. Nastastie, 10 km pred Hrasovikom ma uz zacali ozabiat ruky. Pristal som na poli par metrov za autom. Po niekolkych minutach sa zjavil nad Rozhanovcami tazky vrtulnik a niesol nejaku konstrukciu na Furcu. Ze sa mi vobec neprihlasil :D
Celkovo vyse 56 km a 1.10 vo vzduchu
ObrázokObrázok

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: 01.02.09 Hrasovik - pokus o Sabinov

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

juraj napísal:Na hrasoviku je to horsie ako som cakal -pozri foto 1. Na prijazdovej ceste vysypana zemina a dokonale zahatany vjazd akemukolvek vozidlu.
Otazka:
Preco mate stale zahatany vjazd? Kto vam to robi? Alebo preco to robi?

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Podla toho, co som pocul, si tam miestni obyvatelia urobili smetisko a majitel pozemku asi nemal ine riesenie, len takto zabranit ich vstupu. A fakt je ten, ze sa tam vzdy povalovalo mnozstvo odpadkov.

Napísať odpoveď