15.03.2009 Kojsovska hola

Kde a kedy sa bolo lietať
juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

15.03.2009 Kojsovska hola

Príspevok od užívateľa juraj »

Komarovce-Poproc-Kojsovka a spat, tak znela dnesna uloha. Jano si vybavuje opatrovatelku a ja pred startom volam na vezu. A preto ma velmi prekvapilo, ked pri Jasove vidime tesne pred nami v nasej vyske male prudove dopravne lietadlo prilietat od Medzeva a mierit na Kosice. Po pristati hlasim vezi, co som videl a dispecer ma ukludnuje - ten isiel VFR. No dobre, ale dohladnost bohvieaka nebola a aj my s Janom sme sa v okoli Kojsovky pri kruzeni v termike vzajomne stratili a nasli sme sa opat pri Moldave. Potom uz v pokojnom vzduchu skusam rychlost a zistujem, ze Exxtacy dokaze letiet aj 100 km/h - aspon podla mojho rychlomera. Pri pristavani uz sviezo fuka jz vietor a zazivame neobycajne jemne pristatia. 1,5 hodiny vo vzduchu, spotreba asi 3,2 l. Jano sa uz nevie dockat svojho ESC.
ObrázokObrázok
ObrázokObrázok

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa matoZA »

Pekne Juraj, dnes som si bol pohladit svojho milacika a usmieval sa tam na mna aj ESC :D Kedy planujete odvoz? O tyzden idem na tyzden do DE..

Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Musim sa verejne priznat ,ze pri tomto lete ma Jiri znacne rozculoval.Ako? Lietal si okolo mna ako chcel,hral sa so mnou ako macka s myskou,kedykolvek len trosku pridal a uz ho nebolo a vzapeti bol spat. Najvacsi sok som mal (az som sa zlakol),ked ma pri Moldave na spiatocnej ceste doletel.Preletel popod mna v tesnej blizkosti a prebytkom rychlosti okolo 30 km/hod.A ja som si myslel ze uz je davno na letisku a na Kojsovku nedoletel. No POCKAJ JIRI, Tvoje dni sa kratia,ked mi donesies ESC cez vikend ,Ti to potom nandam bejby.!!!
Ten maly dopravak co nam skrizil cestu, bol tesne predo mnou,videl som mu pekne kabinu...nebolo mi vsetko jedno.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Hlebasko napísal:Ten maly dopravak co nam skrizil cestu, bol tesne predo mnou,videl som mu pekne kabinu...nebolo mi vsetko jedno.
Najvyšší čas, aby ste používali leteckú vysielačku za letu. Aj keď lietate pod TMA. Už len kvôli bezpečnosti - už len pri počúvaní komunikácie zistíš, či o tebe vie.

Napísať odpoveď