Vianoce v Komarovciach

Kde a kedy sa bolo lietať
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Vianoce v Komarovciach

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

ESC v Kosiciach - mam velku radost,lebo dnes popoludni vyslo aj pocko na vyskusanie kridla.Pred tym ale nas zalietavaci pilotek Jiri otestoval Martinove kridlo,ktore lieta slusne a potom hor sa na ESC.Trosku s nami zacvicil vietor - premenlivy nakoniec slaby sever.Neviem ci som nebol viac nervozny ako Juraj,ale ked som videl ako pred nim konci asfaltova draha a on este nebol vo vzduchu, nebolo mi vsetko jedno.Nakoniec sa dvihol a letel.Samotny len podla Jurajovych slov prebiehal velmi dobre a celkom si ho uzivaval.Bol prijemne prekvapeny s citlivostou na priecne riadenie letu,male sily v riadeni a konstatoval ,ze urcite bude dobre tocit termiku.Takze dufam ze nasledujuci vikend vyjde pocasie a uzijem si to aj ja.Nakoniec este bola sranda,ked som ho isiel balit - trosku ma potrapilo ale s nasim pochodujucim geniom Gaspim sa to podarilo :D Juraj urcite prida aj foto ktore robil admin Marian.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Vcera sa potvrdilo, ze rozdiel medzi chlapom a chlapcom je len v cene hraciek.
Ktovie, kolko noci pred tym v ocakavani nespal, ale ocka mu svietili celi cas (a to bol triezvy). Nato sa ani vianoce nechytaju.

Jano nech ti to lieta ;-)

Užívateľov profilový obrázok
MatoV
Príspevky: 24
Dátum registrácie: Ut Nov 20, 2007 6:31 pm

Skúšobný let Moyes XS

Príspevok od užívateľa MatoV »

Tak je to tu. Naozaj ako nazov tejto témy napovedá prežíval som aj ja malé Vianoce. Tej moj Moyes XS je vo fantastickom stave. Všade quick piny, nábežka ako nová a plachta tiež super. A keby ste videli tie kolieska. Dostatočne veĽké a ešte k tomu rozoberateĽné. V náboji koliesok je aj dierka aby ostal funkčný aj napínak. Oproti tomu mojmu Magicu Kiss je na tom technicky o dosť vyššie. Ja už len dúfam, že bude aj tak lietať.

Video zo štartu (trochu opozdené):

http://www.youtube.com/watch?v=Kt4V7C1MeHM

PS: Ináč všimnite si zakrivenie vrtule pri štarte.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Juraj prosim prihod nejake fotky. (ci som tak na figu fotil ze sa to neda ani pouzit??) :oops: :oops:

Napísať odpoveď