24.11.2007 Komarovce

Kde a kedy sa bolo lietať
juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

24.11.2007 Komarovce

Príspevok od užívateľa juraj »

Kedze nam to Miso Gala dva krat v tomto tyzdni ukazal na Haji, odveta zo strany moskytierov na seba nenechala dlho cakat. Sobota predviedla ukazkove pocasie pre tento druh lietania: slaby vietor, slabe slnko, ziadna termika, ziadna turbulencia. Naplanoval som si let s navratom na Haj a podarilo sa, v nadrzi mi po pristati ostali necele 2 dcl. paliva. Najvyssi cas spojazdnit vacsiu nadrz. Nedarilo sa Martinovi, ktory nadalej tvrdo trenuje nudzove pristatia. Este predtym, nez sa odo mna pri Moldave odpojil, stihol som mu urobit niekolko zaberov. Potom isiel pristat, a kedze nemal kde (podla jeho vlastnych slov), pristal uprostred ohromneho pola a vliekol sa s klazom niekolko sto metrov k ceste. Ked som po neho prisiel, bol zablateny po kolena. Posledny dorazil Jano, ktory startoval tesne po mojom pristati. A aby som nezabudol, prisiel nas pozriet i Robo Bojkun, ktory si vetral auticko a v Orgovane nas este prepadol Robo M. na ceste z vyletu. Pekny den.
ObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázok
ObrázokObrázokObrázokObrázok
Obrázok
Naposledy upravil/-a juraj v Ne Nov 25, 2007 12:53 pm, upravené celkom 3 krát.

Užívateľov profilový obrázok
PetoR
Príspevky: 182
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 8:10 am
Bydlisko: Georgsville
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa PetoR »

Tento nadherny fotopribeh si zasluzi 1*... :wink:

Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Jiri ,som rad ze som sucastou tychto pribehov,musim Ta pochvalit ze sa zlepsujes.Ako letovy den to bolo ozaj super aj s Martinovou vlozkou... :lol:

Napísať odpoveď