Najnovšie skúsenosti z lietania s Mosquitom

Kde a kedy sa bolo lietať
Tomi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Feb 19, 2008 10:03 pm
Bydlisko: Davidov

Najnovšie skúsenosti z lietania s Mosquitom

Príspevok od užívateľa Tomi »

Vy všetci, ktorí ste takto lietali, čo keby ste sa podelili s podrobnosťami o letoch. Technické dáta konkretného Ĺ LZ(popis aj krídla), dojmy, štarty, lety, pristatia, muchy tohto a veĽa, veĽa ďalšieho. Najdlhší príspevok s veĽa foto bude odmenený !!!![b][/b]
tomi

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Tomi, pozri si zoznam clenov, tam najdes informacie o tom, kto na com lieta. Jediny problem som ja, lebo bezmotorovo lietam s inym kridlom ako motorovo. Stara pravda hovori, radsej raz vidiet ako 100x pocut. Prid sa pozriet! :D

Tomi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Feb 19, 2008 10:03 pm
Bydlisko: Davidov

Príspevok od užívateľa Tomi »

juraj napísal:Tomi, pozri si zoznam clenov, tam najdes informacie o tom, kto na com lieta. Jediny problem som ja, lebo bezmotorovo lietam s inym kridlom ako motorovo. Stara pravda hovori, radsej raz vidiet ako 100x pocut. Prid sa pozriet! :D
Juraj ďakujem ti aj za túto tvoju reakciu.
tomi

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Tomi,
my o tychto podrobnostiach nepiseme len a len preto, lebo vsetci clenovia klubu o tom uz dost vela vedia a nechce sa nam nosit drevo do lesa

Tomi
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Ut Feb 19, 2008 10:03 pm
Bydlisko: Davidov

Príspevok od užívateľa Tomi »

juraj napísal:Tomi,
my o tychto podrobnostiach nepiseme len a len preto, lebo vsetci clenovia klubu o tom uz dost vela vedia a nechce sa nam nosit drevo do lesa
Vďaka za odpoveď. Tomáš
tomi

Ada

Zaujimave

Príspevok od užívateľa Ada »

Mily Juraj, to o tom letani s motorom by ma zaujalo. Lietate aj v Barci? Chcela by som o tom nieco precitat viac. Ada

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Mila Ada, prid dnes vecer do klubu, vsetci sa uz na Teba tesime :D Vodicak mas?

Napísať odpoveď