Kniha navstev

- Pokračovanie knihy návštev zo stránky Deltaklubu Košice
juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa juraj »

Michal napísal:
Pi Apr 30, 2021 7:55 am
OK , Juraj. Po spolocnych brigadach na Hostovciach som myslel, ze ste si vztahy vyjasnili. Nemienim sa vtom vrtat a klesnut na uroven Sulika s Matovicom. Marian myslim , ze by bolo velmi prospesne zalozit novu temu Sladky vs. Fuzgi a popresuvat to tam. :D
Mišo, zaspal si vývoj, aj ja som si vtedy na Hosťovciach myslel, že vojnová sekera je zakopaná a že budeme fungovať k spokojnosti obidvoch strán (aj to tak nádejne vyzeralo), ale mýlil som sa. Pritom jediný " hriech", ktorého som sa dopustil bol ten, že som v decembri roku 2019 vybavil povolenie na Háj na ďalších 5 rokov (ale predtým som sa ho nespýtal, či smiem). Takto som to robieval dlhé roky a nikomu to neprekážalo (ani Tebe nie:-)).Týmto sa to zlomilo - viď vlákno Háj. Novú tému otvárať netreba, Ty si toto otvoril sám a ja som cítil potrebu reagovať, lebo si viem predstaviť, ako sa o tom vyjadruje druhá strana.
A pravdu povediac, vyprosujem si , aby si to porovnával so vzťahom Sulík-Matovič, dotklo sa ma to. Aj z vyššie citovaného vlákna môžeš vidieť, že som to nebol ja, kto ten spor vyhrocoval. On si jednoducho zobral do hlavy, že Háj chce mať pod kontrolou výlučne on a išiel za tým hlava-nehlava. Takže teraz platí 500,-€ ročne, hoci nám nemusel platiť nič a využívať ho mohol, nikdy sme mu to nezakazovali a jediné, čo som od neho vyžadoval, bolo hlásenie letov na fórum, s čím si nikdy nemal problém ani Ty. On áno.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Miso tu nie je co, nie je ake vztahy vysvetlovat., vyjasnovat.
A prosim ta do veci, do ktorych nevydis detailne, tak sa prosim ani nevyjadruj . Lebo pises bludy !!
Ak si si chcel iba kopnut do jura - tak ti to asi vyslo. Ale je to smutne a trapne.
V pripade uja tomasa len jedna rada pre vsetkych -vsetko co povie si treba overovat ,overovat, overovat - vsetko, uplne vsetko.

Juro kasli nato, nedebat dalej na tuto temu. Da sa ta energia nasmerovat lepsie a efektivnejsie vyuzit.

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Michal »

No to som rad ze do toho nevidim. :D A fsimni si kde v tejto debate "Miso-Noro chodia lietat" sa 1x objavilo meno Fuzgi. Fakt pouvazuj, ze fsetky prispevky s tymto menom by bolo dobre dat do jednej temy.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa juraj »

Mišo, najväčšia sranda je, že prvý raz si jeho meno spomenul Ty:-) Ja ho nemenujem práve preto, aby som u ľudí, ktorí ho ešte nepoznajú, nevzbudzoval nepodložené predsudky, ale reagujem práve preto, aby z príspevkov ľudí, ktorí tú problematiku poznajú len povrchne (a to si aktuálne Ty a Noro), nenadobudli dojem, že sú tu dvaja kohúti, ktorí sú v podstate rovnakí. Navrhujem túto tému ukončiť a keď chceš, pobavme sa o tom osobne (aj keď mne sa o tom veľmi nechce... :( )
Michal napísal:
Št Apr 29, 2021 9:49 pm
Juraj, vobec si sa ma nedotkol, ba naopak, si mi podhodil dobru temu a ja som to vyuzil aby som sa mohol vyadrit. :D Dufam ,ze v mojom prispevku si kazdy najde svoju poziciu.
No a este ku Fuzgimu. Je od Teba dost nefer, ze nielen tu na fore si vylevas srdce na niekom co sa nemoze branit. To sa nestalo ani na ceskom rogalovom fore , .

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa juraj »

Volal som Andymu. Bol zaskočený, že by to zajtra mohlo byť na Sľubicu letové, nepočítal s tým. Budem mu volať večer, možno, že sa dohodneme až zajtra ráno. Ja by som dal na prvý raz popoludňajšie lietanie v už slabších podmienkach, takže mi stačí vývoz aj po 13.00 a štart medzi 15.00-16.00

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa juraj »

Sľubica sa nekoná, Pišta Vyparina povedal, že je blbosť ísť dnes lietať a ostáva doma prebaľovať záložáky

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Michal »

Juraj, Fuzgi sedi kazdy den pod kopcom v krcme s urbarnikmi, polovnikmi, ochranarmi, pravnikmi a smeje sa Ti na dialku. Chrlenie ohna na vsetky smery Ti nepomoze. Mal by si zmenit taktiku.

eatngo
Príspevky: 144
Dátum registrácie: Pi Júl 17, 2015 11:06 am
Bydlisko: Košice Barca

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa eatngo »

To musia byť inak ostrí právnici, keď sedia každý deň v krčme s high society.

Užívateľov profilový obrázok
Robo Murin
Príspevky: 540
Dátum registrácie: So Jan 26, 2008 2:00 pm
Bydlisko: dzungla

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Robo Murin »

Tlačil som číslovanie na vzpiry - Moyes štandard. Mám naviac. Kto potrebuje nech sa ozve.
Prílohy
CislaVzpiryMoyesMini.jpg

Užívateľov profilový obrázok
basileo
Príspevky: 608
Dátum registrácie: St Sep 07, 2011 5:13 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa basileo »

Kedze viem este skor ako to, ze to viete vobec vy 🤣 tak sa hlasim s poradovým cislom 1. na vikendove polietanie s kýmkoľvek 💪😉
atlasar <= vranar

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa jaro »

V sobotu na Sľubicu?

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Norbert »

Ano. Idem.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa juraj »

Vyzerá to nádejne, pridal by som sa tiež

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa jaro »

Volal som s Andym, vyviezol by nás. Ale ak to bude dosť slabé aj pre PG nachystajte sa na skoré vývozy.

Stanik
Príspevky: 120
Dátum registrácie: Ut Jún 10, 2014 10:21 pm

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Stanik »

Ahojte, skoda, nemozem. Budem aspon duchom s vami. ;) Nech vam vyjde pocko. :)

Napísať odpoveď