Kniha navstev

- Pokračovanie knihy návštev zo stránky Deltaklubu Košice
pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Noro, ty si rodený rebel. Prečo nejdeš lietať do Podbrezovej? Ak bude vietor dobrý na Háj, bude dobrý aj na Pleše.

V našom športe sme na seba navzájom odkázaní. Z vlastnej skúsenosti ti môžem povedať, že nestačí mať voĽný čas. Potrebuješ mať aj nejaký servis - nejakého šoféra, alebo aspoň druhého pilota - a to práve vtedy keď je počasie. Ă

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Dnes na kúpalisku pod Polomom som sledoval oblaky, a vyzeralo to na čistý sever. Nad Tlstou (VeĽká Fatra) bola pekná kumulostráda smerom na Banskú Bystricu t.j. smer od severu. Tak ma napadlo, že nad KrpeĽanmi je jeden kopec na SZ, a ešte ho nikto nevyskúšal :-)

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa eduardo »

VERU, VERU Norbert!!! Ty rebel jeden, rebelantsky ! :P Kto chce s vlkmi byt, musi s vlkmi pit!!! ... a teda aj lietat.

skutak
Príspevky: 174
Dátum registrácie: Št Júl 03, 2008 12:25 am
Bydlisko: K priehrade 788/14 Banovce nad bebravou
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa skutak »

NORO hadam nechces pokazyt nieco take ako podbrezovu ved tam budu vseci tak se neser po kade jakych krtincoch a dojdi

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

pegas napísal:A k tomu preletu z Nitry - do Prievidze sa asi dostaneš, ale do Martina a na Oravu to máš až do konca týždňa proti vetru.
Ja som na zajtrasiu situaciu uz skor nieco vymyslel.
Zobor - Kralovka :D
Zo Zobora letiet na Handlovu. Potom Donovaly obletiet vlastne CTR a TMA Sliac.
Potom napojit sa na hreben Nizkych Tatier a supho az na Kralovku. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Ja osobne povazujem Podbrezovu za velmi dobru spolocensku akciu.
Este nikdy som si na Podbrezovej dobre nepolietal iba sa dobre opil. Ja viem ze je to moja chyba, ale prave preto ju tento rok neurobim.
Zena v piatok odchadza (Na Jurajove odporucanie) do Bibione aj so synom. Mam volny vikend a chcem lietat...
V Piatok 8.8 balim kufre smer BA, Meduno, MonteCucco...

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Noro, to že pôjdeš niekam inam, neznamená že polietaš lepšie. Ăšplne stabilné počasie býva iba na morskom pobreží, aj keď také polietanie za veĽa nestojí. A aj tak sa ti môže stať, čo mne s Lacom. Týždeň sme dovolenkovali pri kopci Tribalj a ani raz sme si neškrtli.

Alebo také Francúzsko - nech povie Plučo, koĽko súťažných dní v Laragne bolo zrušených kvôli búrkam.

To počasie je vždy problém, ale to nie je nikoho chyba. A Podbrezovú považujem za jedinú možnosť ako si zalietať v Nízkych Tatrách. Skús sa spýtať Anky Nociarovej, koĽko vybavovania s ochranármi treba, aby sme tam mohli aspoň týždeň lietať. Výlety do zahraničia sú tiež dobré, ale prečo počas Podbrezovej? To nemá logiku.

Nechcem ťa presviedčať, chcem tým len povedať, že keď nás bude málo, asi to celé pôjde do stratena. Koho by bavilo organizovať takéto akcie, na ktoré nikto nechodí? Mňa nie.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Ja tomu rozumiem Gaspi a chapem dosledky svojho konania.
Este dobre ze tak nerobite vsetci :)
Termin som si nevybral ja. Je to stabilny termin v ktory partia z ktorou som lietal v Cechach chodi lietat do zahranicia uz 15 rokov.
Samozrejme nie vzdy vyjde pocasie ale statisticky je to termin velmi dobrych podmienok na lietanie v Europe (vsetci vieme ze po Podbrezovej pride dobre pocasie)a pokial viem za tych 15 rokov len asi dvakrat mali menej ako 1/2 letovych dni.

preco sa neposunie termin Podbrezovej? Chodit do dazda do Nizkych Tatier sa mi naozaj nechce.

Kazdy si musi vybrat svoju cestu a myslim si ze Podbrezova nie je moja cesta ako lietat. Ked mam investovat dovolenku, ktorej mam zufalo malo radsej ju investujem do vaecsej pravdepodobnosti a slobody lietania niekde inde.

Teraz dufam ze ma neodvrhnete :D Ja chcem iba lietat.
Mimochodom, do Talianska ide tento rok 20 ludi. 18 cechov a 2 slovaci.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa eduardo »

Noro a posles mi konecne ten email na Pepiho??? A posli ho aj Jurajovi, chce sa ho nieco opytat. Pepi vie anglicky...alebo ako si s nim rozpraval ked sme boli pre kridlo?

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Po anglicky vedia jeho deti. On iba madarsky.
Uz to poslem

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Norbert napísal: Teraz dufam ze ma neodvrhnete
V pohode (ťa odvrhneme) :) Mne je iba Ľúto, že to už nie si iba ty a Frištík (teraz už aj Laco). Keď sa odsťahujem, asi už nebudem mať dôvod vracať sa na Slovensko ani kvôli takým akciám.

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa matoZA »

Gaspi na prieskum tej startovacky pri kralovanoch by som sa dal, zavolaj ak budes chciet ist (aj ked do uvahy uz prichadza len stvrtok po 16tej.. alebo potom buduci tyzden).

Užívateľov profilový obrázok
dragosek
Site Admin
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ut Sep 18, 2007 6:19 pm

Príspevok od užívateľa dragosek »

Dnes som premazal knihu navstev. Vsetky prispevky okrem poslednych troch stran som zmazal.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa jaro »

NOro neblazni, :shock:
od soboty je predpoklad asi 5 letových dní počas 7 dní našej súťaže. Je to síce predpoklad ale v druhej polovici buduceho týždna hrozí aj Kralovka.
Potom tam ma prisť najaka níž a zrisi vas aj v ITA.
:?

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

pegas napísal:Mne je iba Ľúto, že to už nie si iba ty a Frištík (teraz už aj Laco). Keď sa odsťahujem, asi už nebudem mať dôvod vracať sa na Slovensko ani kvôli takým akciám.
Co Laco?, Aky Laco?, Gaspi, povedz, ked nieco vies, ja zatial neviem o nicom... :shock: :shock: :shock:

Napísať odpoveď