Meteo situácia v Poprade 27.5.2011

Veci a zariadenia ktoré použí­vame na lietanie, diskusia o počasí, aerodynamike a predpisoch
Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Meteo situácia v Poprade 27.5.2011

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Neviem, ako ste predvčerom sledovali vývoj počasia na piatok 27.05., ale situácia pre lietanie tu bola už predpoludním fantastická a trvala až do podvečera. Počasie bolo úžasné, na oblohe boli celý deň krásne kumuly a fúkal ustálený južný vietor okolo 5 m/s. Mal som službu do 14,00, tak som to na letisku mohol celú dobu sledovať.
V ten deň poobede som mal iný program, Marek bol do 17,00 v práci a Jaro M. bol tiež pracovne vyťažený, takže Dubinu mohli oživiť iba cezpoľní. Keby tu boli flígri z Košíc, tak sa ulietajú k smrti. Také dni, ako bol tento, tak často nebývajú...
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
Robo Murin
Príspevky: 540
Dátum registrácie: So Jan 26, 2008 2:00 pm
Bydlisko: dzungla

Re: Meteo situácia v Poprade 27.5.2011

Príspevok od užívateľa Robo Murin »

Nabudúce daj vedieť deň-dva vopred..

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Meteo situácia v Poprade 27.5.2011

Príspevok od užívateľa pegas »

Keby som mal sklenenú guľu, tak by som prišiel :wink:
Edmond, keby to bolo naozaj také skvelé, ako môže vôbec existovať nejaký iný program?

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: Meteo situácia v Poprade 27.5.2011

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Myslel som,že to počasie máte v merku... Je tam u Vás dosť fundovaných rosničiek, či nie?! Hej, aj tak to niekedy s propramom býva. .. a zase je problém s "personálnym obsadením" - aspoň tu v Poprade.
Čo tak konečne urobiť poriadnu propagáciu ZL na leteckých dňoch 25. a 26. 6. na letisku v Poprade? ... aspoň statickéukážky!!! Pozrite si http://www.aeromotovikend.sk" onclick="window.open(this.href);return false;.
Ja mám počas oboch dní službu.
Na túto tému sa musím vážne porozprávať so svojím najstarším synom Marekom! ...a čo tak motorári z Košíc?
To by bolo pekné spestrenie programu. Ak niekto prejaví záujem, zistím, čo organizátor prepláca účastníkom (účinkujúcim).
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Napísať odpoveď