Operácia KPL3

Veci a zariadenia ktoré použí­vame na lietanie, diskusia o počasí, aerodynamike a predpisoch
Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Operácia KPL3

Príspevok od užívateľa jaro »

Včera, v trochu chvate pred zapadom slnka, sa mi podarilo vymeniť foliu v nábežke. Výsledok excelentný, teda viditeľne dobrý. Aj celkovo plachta je akosi viac vypnutá. nazval som to "antiplučkovský exekt" - teda vyhrať a vyhrať. :D :D :D
Podobne som zašil aj konce plachty lebo posledna koncova spira si za roky svoje zodrala a povolili mi stehy šitia. Došlo k nedopnutiu a krídlo mi začalo zatačať na nedopnutú stranu. Teraz je to ako remeň, až som sam prekvapený. Je to tam, u tohoto typu krídla, kus nevhodne riešené. Combat to ma už lepšie, tam by sa to nemalo stať.
Kridlo je, teda hadam po zalete v sobotu, pripravene na predaj?
Prílohy
Vytiahnuta prvá strana
Vytiahnuta prvá strana
S novým originálom
S novým originálom
Oba pôvodne
Oba pôvodne
Po vsunutí druhej polovice, bez nástrojov, len tak prehnutá v oblúku šla dnu dobre . Ja mam na konci nabežky aj tak plachtu zašitú. <br />Dal by sa ale použiť zasuvaci nastroj lebo folia mala na konci vystuž.<br />Čas výmeny do 10 minút.
Po vsunutí druhej polovice, bez nástrojov, len tak prehnutá v oblúku šla dnu dobre . Ja mam na konci nabežky aj tak plachtu zašitú.
Dal by sa ale použiť zasuvaci nastroj lebo folia mala na konci vystuž.
Čas výmeny do 10 minút.
Výsledok skoro už za tmy. Najviac to ale vidno na plachte čo tu nevidno.
Výsledok skoro už za tmy. Najviac to ale vidno na plachte čo tu nevidno.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Operácia KPL3

Príspevok od užívateľa jaro »

Predám nepoužiteľné Mylary do nábežky.

:D :D :D

Napísať odpoveď