Ohlas spokojeného zákazníka

Veci a zariadenia ktoré použí­vame na lietanie, diskusia o počasí, aerodynamike a predpisoch
Užívateľov profilový obrázok
Karel Haman
Príspevky: 411
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 11:40 am
Kontaktovať užívateľa:

Ohlas spokojeného zákazníka

Príspevok od užívateľa Karel Haman »

http://www.hanggliding.cz/aktuality/rel ... olszewski/" onclick="window.open(this.href);return false;
Zdravím.
Karel

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Ohlas spokojeného zákazníka

Príspevok od užívateľa juraj »

No Karle, já Ti nevím, na trapézke nápis Aeros, na hrazde Wills Wing. Ja by som to video dal na reklamáciu :D
Pozdravujem a prajem všetko dobré.
P.S. Kedy začneš vyrábať jednopoťahy? Už sa nám to blíži :D

Užívateľov profilový obrázok
Karel Haman
Príspevky: 411
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 11:40 am
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ohlas spokojeného zákazníka

Príspevok od užívateľa Karel Haman »

:D .. Jasné, není to hlavně reklamní video. Trapézky pasují z Aerose i WW a některé Combaty zase létají s nápisem Quasar. Prostě kde sežene tu trapézu levněji...
Na hrazdě jsem to WW nechal nedopatřením já :) , musím mu to přelepit :D .
Na jednopotahy se nechystám, ony létají velmi podobně, jako padáky. Spíš se snažím, aby bylo výkonné éro i hodné..
Ale pokud by si někdo speciálního jednopotaha objednal, zapracuju na tom.
Ať se Ti daří Juraji.
Karel

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Ohlas spokojeného zákazníka

Príspevok od užívateľa juraj »

Karle, ja som narážal na fakt, že jedného dňa už ani to "hodné" krídlo nedonesiem od auta k štartu, resp. z miesta pristátia k ceste :(

Užívateľov profilový obrázok
Karel Haman
Príspevky: 411
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 11:40 am
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ohlas spokojeného zákazníka

Príspevok od užívateľa Karel Haman »

Juraji, to mi neříkej.. Nevěřím, že to cítíš tak blízko.. I když je mi jasné, že to jednou nastane a navíc jsem s tím měl zrovna letos na Straníku problém, kdy jsem sebou u hangáru šlehnul o zem :) . To jsem měl ale na zádech rogalo i postroj. Až to neunesu, budu nosit rogalo a postroj postupně :D .. Navíc po mně chtějí, abych taky létal motoráky, které vyrábím. Tak to mne asi čeká.. Ale vidím to jako vzdálenou budoucnost :D .
Karel

Užívateľov profilový obrázok
Karel Haman
Príspevky: 411
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 11:40 am
Kontaktovať užívateľa:

Re: Ohlas spokojeného zákazníka

Príspevok od užívateľa Karel Haman »

Ještě musím něco dodat. Uklouzl jsem na bahně a praštil sebou ne kvůli váze kterou jsem nesl, ale z nepozornosti a kdybych měl lehčí éro byl bych ještě víc bezstarostný :D a praštil sebou daleko dřív. Váhou éra to rozhodně není. Respektuji, názor preferující lehké éro. Každý má na vlastní názor právo. Navíc Relief patří k "lehkým" bezstožárům. Snažím se. Osobně ale preferuji létání a ne nošení. To rozhodně...
Karel

Napísať odpoveď