Garmin Oregon 200 super CENA!!!

Veci a zariadenia ktoré použí­vame na lietanie, diskusia o počasí, aerodynamike a predpisoch
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Garmin Oregon 200 super CENA!!!

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Davam na známosť,že v Hyper Tescu v KE maju Oregon 200 .v akciovej cene 250EU!Je to cena s DPH,s nahratou Topo Slovakia v.2,plus cd-čko s mapou.Ma veĽky farebný displej a len jedno tlacidlo - zapnuť,vypnuť.Ostatne na dotykovom displeji.Aj Jurajovi sa pači.PodĽa mojich info je to jediná predajňa v SK s touto cenou.Akcia do 22.2.2009.PokiaĽ má niekto záujem som ochotny pomôcť,po zaslaní peňazí.Nie som diler :D

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Pytal som sa na toto gp-ko pred par mesiacmi Gaspiho a ked mi povedal, ze trvanlivost dotykovych displejov je 2 roky tak som nanho vy...l

Ale inak je velmi pekne a user-friendly. aj bez navodu v nom clovek najde vsetky funkcie velmi rychlo. Bol som ho skusat.

Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

oregon

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Noro ,a Ty si ho chcel použivať až do dôchodku...?

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Noro, nemozes Gaspimu vsetko zozrat. Ja pouzivam svoje PDA denno-denne uz vyse 4 roky dotykovy display stale funguje. GPS pri lietani vyuzivas len zlomok tohto casu a zivotnost displaya by vysoko presahovala dlzku moralnej zivotnosti toho GPS.
Akurat ten Oregon asi nie je vhodny na preteky, aspon podla toho co hovoril predavac, nie je mozne si tam nastavit radius na OB, takze...

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

Ked ja Gaspimu verim. :wink:

Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Noro,nemal by ,dnes mi viac ludi potvrdilo ,ze pokial to mechanicky neposkodis,tak sa tam nema co pokazit - ostrihat nechty pred pouzitim .Inac je fasa,lebo uz ho mam doma :D

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

Dotykovy displej v rukaviciach za letu. Neviem neviem...

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Pluco, musis si kupit take rukavice, ake mame my s Janom :)

Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Juraj,nemusi! Staci ked si odtrihne konceky,alebo len jeden na rukaviciach a nema problem! :idea:

peterb
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Št Mar 06, 2008 6:11 pm
Bydlisko: Presov

Príspevok od užívateľa peterb »

No ked uz sme pri tych gps tak na vianoce som si dal aj ja jedno (garmin etrex vista nie nove ale za super cenu) a nie je mi jasna jedna vec. Ak si na pristavacke vo vyske 0m ulozim bod a na starte vzdialeny od tohto bodu horizontalne 100m a vo vyske 100m si dam navigaciu na pristavacku, aka bude vzdialenost na pristavacku ktoru mi vypise gps? (moznosti 100m alebo 141,4m)

P.S. Gaspi tiez ti gratulujem

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

Peto, tvoje GPS nie je oregon, ale: GPS Ti ukaze 100m.

A teraz spat k Oregonu.
Kedze Jano doniesol ukazat to svoje gps, tak moj dojem je taky, ze je to pekny pristroj. Je idealny na turistiku (aj pre ludi s "kratkymi rukami" :) ), ma dobre citatelny display, jednoduche intuitivne ovladanie, ale na bezmotorove lietanie by som ho nekupoval. A na sutazne lietanie podla mna nie je prilis vhodny. (ale ta cena :roll: )

Napísať odpoveď