Flávio

Veci a zariadenia ktoré použí­vame na lietanie, diskusia o počasí, aerodynamike a predpisoch
Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

Ivan Plucko - NAY napísal: Nic dobre na Quasar klasik som nepocul :roll:
Mal si prist do Ziliny :lol:

Martin
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 8:43 pm

Príspevok od užívateľa Martin »

Jenom k té poznámce o Qvasnici. Lítám druhým rokem a letos jsem přestupoval z UP GZ na Quasara 15 . Upřímně, zásadní rozdíl v řízení jsem nepoznal kromě faktu, že to éro je podstatně výkonnější. Kardinální výhoda špatné pověsti Quasara je, že se prodává hrozně levně, jinak dle mých (chabých) zkušeností je to prakticky jedno. Ono upřímně, jestli se bavíme jestli XS, UP, nebo Quasar tak porovnáváme jestli je lepší Ĺ koda 105 nebo, žigulík, z místa A do místa B nás to přemístí, ale to je zhruba všechno…..

Mimochodem v Žilině jsem na přesnosti přistání lítal a kdyby Janci nevymyslet tak zkurv…. pravidla :evil: :evil: :evil: (nula za zapíchnutí čumáku do země), tak jsem to možná vyhrál i na tom mém zeleném zázraku… :lol:

Martin

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa Laco »

Martin napísal: Mimochodem v Žilině jsem na přesnosti přistání lítal a kdyby Janci nevymyslet tak zkurv…. pravidla :evil: :evil: :evil: (nula za zapíchnutí čumáku do země), tak jsem to možná vyhrál i na tom mém zeleném zázraku… :lol:

Martin
Ahoj Martin
a vies ze som pri tej poznamke o Ziline myslel na teba? :lol:

Martin
Príspevky: 15
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 8:43 pm

Príspevok od užívateľa Martin »

for Laco

díky za podporu, aaaaaaať si majitelé Moyesa včetně Litespeeda trhnou ploutví, kterou stejně nemají a pořídí si pořádné ero z Moravy.... :lol: :lol: :lol:

Užívateľov profilový obrázok
Karel Haman
Príspevky: 411
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 11:40 am
Kontaktovať užívateľa:

flavio

Príspevok od užívateľa Karel Haman »

Dostal jsem odkaz na diskusi o Flaviu, takže si dovoluji reagovat. Flavio a M-SX (pozor, nezaměňovat se starším XS) jsou velmi podobná křídla s obdobnými vlastnostmi. Je to proto, že Flavio vychází z prvního bezstožárkového Moyese, kterého postavil Tomáš částečně v Ă
Karel

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Karel, velmi sa tesim, ze si vystupil na nasom fore a budem este radsej, ked aj v buducnosti pridas postreh k vyvoju modernych klzakov. Ostatne, na uzemi byvaleho Ceskoslovenska sa asi povolanejsi clovek nenajde

Užívateľov profilový obrázok
Karel Haman
Príspevky: 411
Dátum registrácie: St Nov 28, 2007 11:40 am
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Karel Haman »

Ahoj Juraji. Děkuji za poklonu. Vzhledem k tomu, že je od nejlepšího slovenského pilota, si ji velmi vážím a budu se teď víc snažit. Zdravím. Karel :-) .
Karel

Napísať odpoveď