Držiak na prístroje

Veci a zariadenia ktoré použí­vame na lietanie, diskusia o počasí, aerodynamike a predpisoch
Užívateľov profilový obrázok
Ivan
Príspevky: 613
Dátum registrácie: Pi Apr 18, 2008 8:17 am
Bydlisko: Kosice

Re: Držiak na prístroje

Príspevok od užívateľa Ivan »

vdaka za info aj za typy, zajtra odskusam :D
Laminar 13 R ...

Užívateľov profilový obrázok
Ivan
Príspevky: 613
Dátum registrácie: Pi Apr 18, 2008 8:17 am
Bydlisko: Kosice

Re: Držiak na prístroje

Príspevok od užívateľa Ivan »

Tak včera som sa dostal k druhému pokusu, od "katastrofa" som sa posunul k "nepoužitelnosti". :) Otvory na prístroje sa úplne logicky po laminátovaní zmenšili s čím som z úplne nepochopiteľných dôvodov nerátal :mrgreen:

Ani výsledok laminatovania nie je uspokojivý, tkanina na niektorých miestach nechce veľmi držať. (hlavne na hranách a ohyboch) kde mi na niektorých miestach vznikli medzeri.

Pokus č. 3 sa odkladá až po novom roku. Kedže mi došla sklenná textília. Inu neviete kde sa da kúpiť samostatná sklenná textília? V Baumaxe či Hormabachu samostatne nedržia iba celú laminatovaciu súpravu... dokonca som bol aj v MI v stavebninách a tiež to nedržia.
Laminar 13 R ...

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Držiak na prístroje

Príspevok od užívateľa Michal »

Ivan napísal: Ani výsledok laminatovania nie je uspokojivý, tkanina na niektorých miestach nechce veľmi držať. (hlavne na hranách a ohyboch) kde mi na niektorých miestach vznikli medzeri.
Aku tkaninu si pouzil ? Potrebujes zhruba 110g/dm2.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Držiak na prístroje

Príspevok od užívateľa jaro »

v PO je obchod kde kupiš tkaninu na kilometre. respektive v ke hladaj v modelarstvach. ak nezozenies zavolaj v stredu pojdem cez kosice alebo zajtra ak budete na lade mozno nejaku mam v garazi.

Napísať odpoveď