Podbrezova

Veci a zariadenia ktoré použí­vame na lietanie, diskusia o počasí, aerodynamike a predpisoch
Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Podbrezova

Príspevok od užívateľa Chefo »

Caute borci. Neviete ci sa niekto v podbrezovej angazuje k vycviku? Dakujem. Jaro

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Podbrezova

Príspevok od užívateľa juraj »

Zial, v Podbrezovej uz rogalisti davno vymreli. V celom udoli Hrona od BB po pramen zije posledny lietajuci mohykan, Bohus Kolesar v Sl. Lupci.

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova

Príspevok od užívateľa Chefo »

A sakra jaze budem mat blissie niekoho z fachu :( .. aj tak dakujem budem sa musiet pozriet po inych moznostiach...chcem si spravil ZK-A ale neviem ci tu v br bude s kym lietat :(

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Podbrezova

Príspevok od užívateľa juraj »

Pred casom uvazoval Dusan Podstavek z Brezna, majster Slovenska z roku 1996, ze sa vrati k lietaniu (0903 107 560) Mozno by ho novy zaujemca vyburcoval.
Kvoli vycviku sa ozvi Plucovi

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova

Príspevok od užívateľa Chefo »

Ivovi pluckovi som pisal vcera :) dala mi kontakt na neho manazerka z podbrezovej ale este sa mi neozval. Dufam ze sa ozve. Diky chlapi za pomoc. :)

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

Chefo napísal:Ivovi pluckovi som pisal vcera :) dala mi kontakt na neho manazerka z podbrezovej ale este sa mi neozval. Dufam ze sa ozve. Diky chlapi za pomoc. :)
Caf, nic mi nedoslo, bohuzial sa mi preplnila schranka tak mi asi dva dni nic neprislo. Uz som ju trochu vycistil tak by to malo byt ok.
Ohlade vycviku v Brezne a okoli je to bohuzial pre mna nerealne, mozno sa niekto v buducnosti najde kto by to tam robil.
Budeme organizovat intezivne kurzy v okoli Ziliny a Martina takze tam by to bolo realne s tvojim vycvikom.
Kontakt na mna najdes na http://www.deltaclubba.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
alebo http://www.deltaclubba.sk/zoznam-clenov" onclick="window.open(this.href);return false;

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova

Príspevok od užívateľa Chefo »

Diky ivo. Skoda ze v br nic nieje no nevadi budem musiet pockat teda asi az do prazdnin ked sa bude dat cestovat :(. Som sice momentalne v trnave ale je to dost komplikovane.... aj tak diky. Pozdravujem :)

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

No ked si v Trnave zrejme na skole tak kurz robime aj v tomto okoli priebezne pocas roka podla pocasia. Na Solosnici na zahori a neskor na Oresanoch. Takze kludne mozes sa zaradit do kurzu. A mas to tu blizko.
Posli mi tvoj tel cislo a ked pojdeme najcastejsie cez vikend tak ti dam vedeit a mozes ist s nami.
Mozno o par rokov budes ty robit instrukotra v Brezne a okoli.

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova

Príspevok od užívateľa Chefo »

Jasne bolo by to super len ja som prave cez vikendy v br :( ...dalo by sa ist s vami ked idete cvicit len tak nezavezne pozriet ze co a ako?

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

Tak isto chodime na vycvik aj pocas tyzdna, cize je moznost prist sa pozriet alebo si rovno skusit rogalo cez pracovne dni.
Je to vsetko na dohode a na tom ako maju ludia cas.
Info o zoznamovacom kurze najdes na http://www.deltaclubba.sk/zoznamovaci-kurz" onclick="window.open(this.href);return false;

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova

Príspevok od užívateľa Chefo »

Okis porozmyslam nad tym :) diky

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: Podbrezova

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Ahoj Chefo,
najbližšie Ti asi budú rogalisti zo Spiša. V Poprade sme zatiaľ dvaja (ja a syn Marek) a v Sp. N. Vsi Jaro a Jano. Oficiálne nikto z nás nie je inštruktorom, ale keď pôjdeme lietať, tak sa môžeš prísť pozrieť. Najbližší terén je Dubina (5 km J od PP). Ak dáš kontakt, zavoláme Tí. Budeme potrebovať človeka na jarnú brigádu na úpravu štartu - určite sa Ti nejaké náradie ujde. Budeš mať body k dobru. :D

Edmond
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Podbrezova

Príspevok od užívateľa Chefo »

Dikes Edi napisem ti tu PM a dohodneme sa jo?

Napísať odpoveď