Piloti a ich krídla - prehľad letovej techniky

Veci a zariadenia ktoré použí­vame na lietanie, diskusia o počasí, aerodynamike a predpisoch
Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: Piloti a ich krídla - prehľad používanej techniky

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Pre Peterb:
Kolonka "Záujmy" je aj tak u väčšiny prázdna, mohla by slúžiť na tento účel. Ak sa kolonka "nedá" premenovať, zostane tak, ako je - a aj tak si tam každý (kto chce a nenaruší to jeho vnútornú integritu !) môže napísať hoci aj to, na čom lietal a lieta v súčasnosti. Veď o tom by mal byť profil, či nie?

Pre Pegasa:
Prečo Ťa vytáča všetko, čo náhodou nie je Tvoj nápad? ... a napokon ani môj, lebo to funguje celkom normálne už niekde inde!

Najbližšie si svoj profil upravím. Dúfam, že to nikoho nenaštve.
Bratislavčania, máte moje sympatie!
Thalhofer GT
Bautek Fizz

peterb
Príspevky: 139
Dátum registrácie: Št Mar 06, 2008 6:11 pm
Bydlisko: Presov

Re: Piloti a ich krídla - prehľad letovej techniky

Príspevok od užívateľa peterb »

Pegas na internete je pri tvojom mene zverejnená aj tvoja adresa, mobil, email a dátum narodenia tak neviem prečo robíš toľko okolkov okolo oficiálneho zverejnenia tvojho krídla na fóre.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Piloti a ich krídla - prehľad letovej techniky

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Chalani nehnevajte sa, ale sme rogalisti, piloti a mame lietat. Az na vynimky mame tento rok nalet "nula". Paradoxne ty co mame nalietane najmenej sme najmudrejsi :( (samozrejme aj mna sa to tyka).
A idete sa tu teraz natahovat koli debiline, ako su varia gps-ska kridla.. Kvalita pilota nema nic spolocne s tym ci ma flytec alebo
brauniger...
Proste ideme sa tu hadat o generalne sprostosti... kto chce nieco zverejnit tak uz to zverejnil.
Podme radsej riesit, kde lietat ako lietat a tak aby si polietali vsetci.. a nie varia a gps-ka...resp rogala..
Hovorim generalna sprostost. A hnevajte sa kolko chcete je to tak. zbytocna tema uplne...

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Piloti a ich krídla - prehľad letovej techniky

Príspevok od užívateľa pegas »

:-)
Nechcel som aby ste chápali moje predchádzajúce reakcie ako podráždené.
Peťo, o údaje mi ani tak nejde. Ale zabávam sa na nepriamej úmernosti medzi uplynulým obdobím od posledného letu a dôležitosťou a detailnosťou nápadov vygenerovaných na tomto fóre.

Asi máte prebytok nejakej žiadze. Keď sa žiadza neuskutočňuje, tak sa to prejavuje inde. Puberťákom sa vyhadzujú vyrážky, no a tu na fóre pribúdajú nápady.

Nič v zlom chlapci, ale bavíte ma. :-)

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Piloti a ich krídla - prehľad letovej techniky

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

Gaspi sa hanbi priznat ze este stale lieta na atlase... :lol:

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Piloti a ich krídla - prehľad letovej techniky

Príspevok od užívateľa jaro »

V rámci relaxu v nedelu na temu " ... už moze presat lebo strecha je na mieste":
chlapci kto mate cas na taketo veci sak to urobte, to co viete bude to zaujimave aj pre ostatných a to je aj zmysel webovej diskusie. naozaj ale robme veci uvažene, citat vsetok balast je niekedy naročne. a v podstate staci vyjst na kopec, je nas tolka hromada ze sa neda mylit kto kde je a na čom. rdsej by som siel niekde na kopec ako vypisoval spamy.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Piloti a ich krídla - prehľad letovej techniky

Príspevok od užívateľa pegas »

jaro napísal:... staci vyjst na kopec, je nas tolka hromada ze sa neda mylit kto kde je a na čom ...
lepšie sa to ani nedá vyjadriť :D

Napísať odpoveď