Základný kurz a málo času

Marcel
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pi Jan 28, 2011 7:46 pm

Základný kurz a málo času

Príspevok od užívateľa Marcel »

Ani neviem ako začať ale v prvom rade by som vás chcel všetkých pozdravit a vopred podakovat za prípadné rady.Inak nevedel som kam takúto tému zaradit tak snad nebude vadit ze som ju dal sem.Už dlhšiu dobu uvažujem nad tým že sa zúčastním základného kurzu lietania na rogale a neviem ako na to, hlavne ma trápy nedostatok času.Pracujem v zahraničí a doma trávim tak týžden z mesiaca.Chcel som sa hlavne spítať či sa dá základný kurz nejako rozkúskovať aby som si ho dokázal spravit aj za takýchto podmienok.Inak som z okolia Nitri a ani neviem na koho sa v okolí zo základným výcvikom obrátit.

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: Základný kurz a málo času

Príspevok od užívateľa Chefo »

Ahoj marcel. Na zapade robi kurzy Bratislava - http://deltaclubba.sk/" onclick="window.open(this.href);return false; alebo aj Banovce nad Bebravou http://www.flyclub-bn.szm.com/index2.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ako je to konkretne nech povedia kompetentni :)

Ak ta to zaujima urcite to aspon vyskusaj. Je to super pocit.

Jaro

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: Základný kurz a málo času

Príspevok od užívateľa matoZA »

Marcel vitaj. Mnohe sa dozvies tu: viewtopic.php?f=20&t=732" onclick="window.open(this.href);return false;
nieze by si si mal kupovat kridlo, prave naopak, ale dost sa tam riesila problematika zaciatkov a okrem toho sa aj pobavis :)

Inak ak si od Nitry, je tam nie velka ale za to velmi silna zostava rogalistov z HC. Urcite by ti vedel pomoct Miro, myslim ze tam minuly rok skolil, akurat teraz je na kanarskych, takze ked sa vratia bude sa ti vediet vyjadrit, ci bude pokracovat vo vedeni vycviku aj v 2011. Potom to prebieha nasledovne ;) viewtopic.php?f=20&t=736" onclick="window.open(this.href);return false;

Vela zdaru!
Moyes Xtralite 147

Marcel
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pi Jan 28, 2011 7:46 pm

Re: Základný kurz a málo času

Príspevok od užívateľa Marcel »

Ahojte chalani.Velmi pekne vám za info.ďakujem.Nerobí my problém počkať si na niekoho kto by si ma mohol zobrať na starosti a aj tak je ešte teraz asi nie moc dobré počasie na začiatky :) No len dúfam že sa niekto nájde :( Na výcvik sa velmi teším a ak pojde všetko dobre a podarí sa my ho zvládnuť tak uvažujem aj nad kúpou vlastného krídla, ale to je asi ešte pekne ďaleko :D Nejaké tie peniažky sa my podarilo našetrit tak som sa rozhodol splniť si sen :D A keď to budem mať všetko za sebou tak snáď my pomožete s výberom nejakého vhodného krídla ??? :D

Napísať odpoveď