Lietanie a manzelky

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Bude na Kokave nejaký rogallista s manželkou alebo s rodinou? Možno by so mnou okrem Mareka išli i moje baby (manželka + 2 deti). Chápem (?) manželkinu obavu z nudenia sa. Bolo by lepšie, ak by tam bol nejaký babinec, ktorý by si medzi sebou hrkútal, kým muži "zabíjajú" čas pre ženy nezáživný lietaním.

Navrhujem otvoriť novú tému, napr. "Lietanie verzus manželky a priateĽky" (Lietanie a partnerky alebo podobne, prípadne navrhnite výstižnejší názov). Zdá sa mi, že je nás viacero, ktorých manželky (partnerky) nemajú taký vzťah k našej záĽube, aký by sme si priali my.
Viem, že to nie je to téma na letovú sezónu. Bolo by lepšie, ak by sme to naše lietanie vedeli s partnerkami "uhrať" k obojstrannej spokojnosti, aby sme nelietali so vsugerovaným pocitom, že zanedbávame rodinu. Rady a skúsenosti od pilotov určite nebudú na zahodenie - možno i pilotom (zatiaĽ) bez záväzkov. Maťo už spomínal akési psie oči. Toto ja ešte neovládam.

PodĽa čerstvých správ idem do Kokavy s rodinou. Berte si príklad!

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

temu "Lietanie verzus manželky a priateĽky"
moze otvorit ktokolvek... Poprosim to umiestnit do off-topic.

Užívateľov profilový obrázok
Robo Murin
Príspevky: 540
Dátum registrácie: So Jan 26, 2008 2:00 pm
Bydlisko: dzungla

Príspevok od užívateľa Robo Murin »

Manzelky:
Ak vymyslim ako ich dostat na kopec tak by moje 1+1 sli tiez.
Robo

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Zenu tahat na kopec to je to iste ako keby ona mna tahala ku kozmeticke ked ide, alebo kadernicke... proste jak ja nepojdem s nou tak ona nepojde so mnou :-), A uz ked na tom kopci je, tak je nasrata preto lebo ju vsetci ignoruju, kedze ma kazdy dost roboty sam zo sebou.
Samozrejme cest vynimkam.. ale zatial som nevidel. Ale marek hovoril, ze v cechach jedna taka je lebo bola s nimi v Medune.. :-), dokonca mal aj fotku ako dokaz. :-D

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Robo Murin napísal:Manzelky:
Ak vymyslim ako ich dostat na kopec tak by moje 1+1 sli tiez.
Robo
Ak bude pekne, tak z vrcholu Slopova je úžasný výhĽad - to poznáte sami. Myslím, že aspoň na jeden výstup tú svoju partiu presvedčím - veď je to vlastne turistika.
Verím, Robo, že prídu aspoň tie Tvoje.

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

sidewinder napísal:Zenu tahat na kopec to je to iste ako keby ona mna tahala ku kozmeticke ked ide, alebo kadernicke... proste jak ja nepojdem s nou tak ona nepojde so mnou :-), A uz ked na tom kopci je, tak je nasrata preto lebo ju vsetci ignoruju, kedze ma kazdy dost roboty sam zo sebou.
Samozrejme cest vynimkam.. ale zatial som nevidel. Ale marek hovoril, ze v cechach jedna taka je lebo bola s nimi v Medune.. :-), dokonca mal aj fotku ako dokaz. :-D
Vidíš, Marián, na uvedenú tému tu už máme základný materiál - môžeme ju otvoriť. Vlastne to na off-topic môžeš rovno prehodiť, ak máš čas.
S Tvojím konštatovaním celkom súhlasím, ale asi by bolo lepšie sem-tam sa premôcť, prejaviť pochopenie voči partnerovi (ako Ľahko sa to píše!?) a vyjsť mu v ústrety. Napokon posedieť si spokojne čakaním na partnera u kaderníka - to nemusí byť až také zlé. Občas treba aj vypnúť. Isto to partner tiež ocení a môžno bude najbližšie na kopci menej nasratý (á) a vydrží tam dlhšie. Na začiatok by to bol vlastne úspech.
Najlepšie by bolo partnera do niečoho zainteresovať, aby sa cítil potrebný, napr. zviesť auto na pristávačku a podobne.
Najkrajšie by bolo, ak by sa partner vlastne až tak veĽmi neobetoval, ale aby niečo (pre nás!) začal robiť s radosťou.
Ak by ženy vedeli, že sa ich na nejakom podujatí stretne viac; ak by sa navzájom poznali, asi by sme ich tam dostali Ľahšie. Ak tomu tak nie je, tak je to vlastne naša chyba.

robo-b
Príspevky: 148
Dátum registrácie: Št Okt 23, 2008 4:18 pm

Príspevok od užívateľa robo-b »

no ísť so ženou do kaderníctva nie je až taký zlý nápad. dneska som bol montovať sprchu v jednom kaderníctve v meste, a poviem vám, oplatí sa tam posedieť a pozerať. ale keď tak nad tým rozmýšĽam, načo tam brať aj ženu? :idea:

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Robo dal si tomu zmyselnejsi smer :-D

Napísať odpoveď