upgrade trike

Lietani na trojkolke s tuhým krí­dlom
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

upgrade trike

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

No v nedelu som uz zacal aj ja svoju sezonu. Komarovce,vietor kolmo na drahu,3-4m/s,. 1. let celkom v druhom som si chcel nieco vyskusat,ale asi v 100m vyske muselo fukat opacne lebo som mal problemy otocit sa. Aj pristaval som kolmo na sirku drahy,lebo stale ma sfukovalo, ale asi na 5m som stal,ani som nevysiel na travu. Dnes ,Hrasovik, predpoved dobra ,nakoniec tiez to bolo zboku - zapad,ale nie take vyrazne. Robil som si novu kapotaz,ale zistil som ze trike bol citlivy na bocny vietor. Tak som si urobil asi 7 medzipristati a odoberal som,pridaval niektore diely a hned som ich aj skusal v lufte. Urobil som pre seba niektore objavy v aerodynamike,na ktore urcite uz ludia prisli,ale ja som o nich nevedel. Otocil som motor hore hlavou,vyrazne sa zlepsilo startovanie za studena a tiez som skusal nastaveny uhol na vrtuli.Vrtula je proti drevennej vyrazne tichsia,akurat musim pridat este stupanie. A najdolezitejsia vec ktoru som odskusal je, ze kridlo po oprave drzi ! No a pekny den za mnou.https://picasaweb.google.com/jhsofialaura/293Hrasovik#

Užívateľov profilový obrázok
Indian
Príspevky: 242
Dátum registrácie: Po Okt 22, 2007 8:10 pm
Bydlisko: Banovce n. B.
Kontaktovať užívateľa:

Re: upgrade trike

Príspevok od užívateľa Indian »

Trojkolka ma tvary ako americke stealth lietadla. Pri pouziti prednej kapoaze je dobre pouzit aj papuce na kolesa koli smerovej stabilite. Tiez som chcel cez zimu robit kapotaz na nasu, nie koli aerodynamike, ale koli zime na kolena. Niekedy sa moze stat(osobne sa mi to este nestalo), ze nastane akesi bocno/sikme obtekanie prednej kapotaze a 3kola zacne letiet v sklze, pri bocnom vetre, vtedy vraj pomaha ubrat a pridat plyn. Neviem, ja to poznam len z prihod a z pocutia. Vraj sa to stava na kapotazovanych rogalach, ale o tom urcite vies.
Inak mam slabost pre tieto mini 3kolky. Urcite raz budem jednu takuto vlastnit.

Napísať odpoveď