okolie KE

Lietani na trojkolke s tuhým krí­dlom
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

okolie KE

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Vcera som mal sice daco cez hodku,ale bolo to neprijemne,rozbite,ziaden pozitok.Dnes to bolo lepsie, Hrasovik ,Varinskeho chata,Dargov,Brezina,Slancik a spet. Zaciatok som mal dost napety.Poskladal som kridlo,16,10, a ked som chcel vybrat trike,zistil som ze doma zostala prilba,pristroje,padak a oblecenie na lietanie. Kridlo som uz nebalil,tak som ho nechal pri kukurici.Tak som palil domov a za Hrasovikom ma napadlo( na tacho uz bolo 110km/hod),ze drevenny nosic pod kridlo ktory mam na streche asi nebude dobre uchytemy a mohol by ho vietor strhnut z auta.Vzapeti rana a v spetaku pozeram ako nosic odletel.Nastastie nik nesiel po ceste. Vratil som sa za 30min. a o 17,30 som startoval. Po asi 10min. letu som zistil,ze sice padak mam na triku ,ale nie spojeny s lanom ku konstrukcii. Nastastie vzduch bol chvilu kludny a mohol som to spojit. Celkovo 1,30hod,ale boli aj krajsie lety.https://picasaweb.google.com/jhsofialaura/2882011#

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: okolie KE

Príspevok od užívateľa pegas »

Jano, tak včera to bolo pre nás bezmotorových veľmi dobré. Zďaleka nie tak rozbité, ako sme čakali.

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: okolie KE

Príspevok od užívateľa Laco »

Poučenie:
pre motorových "neprijemne,rozbite,ziaden pozitok" = pre bezmotorových "veľmi dobré. Zďaleka nie tak rozbité"
:wink:

Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Re: okolie KE

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Chuapi, pri Vasej letovej nadrzanostia a hlavne deficite letovych minut, Ste radi ze urobite niekedy aspon zletak. :mrgreen: Takze beriete vsetko. O Varinskeho doline by vam vedel rozpravat Jiri,aj on sa uz tam bal.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: okolie KE

Príspevok od užívateľa Norbert »

Aj mna pri kludnej svahovacke niekedy rozhodi neocakavany termicky impulz. :mrgreen:

Napísať odpoveď