krasna horka

Lietani na trojkolke s tuhým krí­dlom
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

krasna horka

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Sobota podvecer. Vyjazd s Martinom/gazelou do Drienovca. Fantasticke podmienky,ciel Soroska a oblet Hrasnej Horky. Otestoval som si aj nastavovanie bohatosti zmesi na karburatore pocas letu - som spokojny,funguje to vyborne,na zemi si kvoli startovaniu obohatim zmes a vo vyske viem ochudobnit - znizim spotrebu a vibracie na strednych otackach.Najblizsie vyskusam aj vypnutie motora. Cely let bol mimoriadne kludny ,cestou spat ked som bol nad Vcelarmi,ma podlietal nad hlavnou cestou nejaky ultralahky vrtulnik - letel smer RV.Na konci lomu som mal 220m nad startovackou,tak som stiahol plyn skoro na volnobeh a nad letiskom som este mal vysse 100m. Vario ukazovalo - 3/4m dole.Myslim ze celkom dobre.Po 1hodine 20min som spotreboval 2,5l.Dole bol este Martin a chystal sa na start.Na foto je so svojim svagrom este s celym kridlom... No velmi nepolietal, snad da spravu. Dalsi den _nedela- som si dal skory budicek,o 6 hod som uz bol v Hrasoviku o 7hod som uz letel smer Kysak a blizke okolie. Bol som nemilo prekvapeny ze o 7.45 som chytil nad Zdobou neprijemny termocky kopanec,tak som to zbalil a sadol spet na drahe. Skoda ze vecer uz bolo veterno,bol by to takmer idealny vikend - a to aj rodinu som mal prec.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »


Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Príspevok od užívateľa Norbert »

No co Gazela. Nevymacknes sa?

Napísať odpoveď