medzipristatie pri studnicke

Lietani na trojkolke s tuhým krí­dlom
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

medzipristatie pri studnicke

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Dnes bola rozpravka.Na podvecer hlasene utisenie vetra vyslo na jednicku.Start o 17.30 z Drienovca.Smer Haj,resp. pristavacka.Lenze pri kopci to zacalo nosit (neviem preco uz vsetci okrem Jiriho sedeli...) Ja som zbadal Juraja este vo vzduchu,tak som rychlo za nim trielil,aby som ho odfotil.Lenze on zacal tocit ostre spiraly evidentne s cielom pristat.Nieco som odfotil,ale este som to ani poriadne nevidel.Tak som sa pridal k padackarovi ,ktory sa v pohode vozil. Nad rampou som vypol motor a asi 3-4m stupak som vytocil az nad padackara.Ej dobry pocit to bol :D .Potom som si ho este odfotil a rozhodol som sa pristat pri chlapcoch,ktori uz balili kridla.Pristal som neuveritelne jemne na travu vedla polnej cesticky s dobehom asi 5m- len trosku daleko pred ostatnymi.Nechcel som riskovat ze mi to nevyjde na prvy krat a musel by som im prelietat ponad hlavami. Tak sme sa pozdravili,vymenili letove zazitky a chystal som sa na vzlet z uzkej,kamenistej cesticky. Nad ocakavanie vzlet prebehol uspesne na velmi kratkej vzdialenosti - vysunul som naplno klapky,vacsi uhol nabehu,brzda ,plny kotol a bolo to .Potom som este nad kamenolomom vypol motor a klzal som az na drahu v Drienovci.Tam som este v prizemnom lete pockal na partiu v aute, iducom po hlavnej ceste a odfotil som si ich. Pristatie super,vzduch uplny olej, fantasticke polietanie. A aby som nebol sebec,tak som si spomenul na Flying gazelle a Robertka, ze chybaju do partie.Fotky prida Marian,asi az zajtra.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Jano, má to niečo do seba, ten tvoj spôsob lietania.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »


Napísať odpoveď