Kojsovka

Lietani na trojkolke s tuhým krí­dlom
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Kojsovka

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Dobre Gaspi,pekne fotky,pekny let.Ja som zase nasiel teraz zalubu lietat v terennych vlnach .Musim len technicky domysliet uchytenie fotaku,lebo musim aj pracovat s plynom a s fotakom v ruke sa to neda.Start v Cecejovciach,let na Kojsovku,tam pri meteorologickej stanici mali nejaki ludia party a posunkami mi ukazovali ze mam sadnut.Keby radsej zapalili nejaky dym ,aby som videl co fuka,mozno by som nieco vymyslel.Cestou spet som pozrel Vronku na pokosenom poli ,ako uz balil kridlo(dostal defekt,tak sa ani nedostal do vzduchu),nad Jasovskou jaskynou som odfotil stado srniek s jelenom a urobil medzipristatie v Drienovci.Hladal som moju lyziarsku palicu ,ktora mi sluzila s papierom ako fangla.Samozrejme uz tam nebola.Potom som si uzil terenne vlny pred letiskom v Panovciach,kde ma uz cakal kamarat.Urobi z toho video a hodi na You Tube.Paradicka.Nadherny vecer, 1.5hod letu v pohode,zopar vecernych stupakov pod Kojsovkou a vysmiaty som pristal.Foto bude.http://picasaweb.google.sk/jhsofialaura ... DSj5-J_wE#

Napísať odpoveď