Kalsa - Vranov(medzipristatie) - Mirkovce(medzipristatie)

Lietani na trojkolke s tuhým krí­dlom
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Kalsa - Vranov(medzipristatie) - Mirkovce(medzipristatie)

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Blahozelam k peknemu vyletu na Kralovku,ja som tiez neodolal a urobil som si vylet.Kalsa start 16,10, Vranov medzipristatie 16.45,cestou este prijemna termika,ktora mi pomahala nabrat vysku.Nadherna dohladnost.Po asi 15min. pokece s miestnymi modelarmi som sa vydal krizom cez Slanske hory do Mirkoviec.Bol som prijemne sokovany ako sa z tej vysky z prizemneho oparu(smogu) ukazali Vysoke Tatry.Mirkovce medzipristatie - nadherna, cista draha,vymalovane vodiace pruhy 100% povrch.Potom som sa vracal ku Rozhanovcam a musel som preletiet Varinskeho valley - nesklamalo,opat mierna kovbojka az pokial som sa nedostal do blizkosti Slancika,tam bol sice protivietor, ale aspon klud bez turbulencie.Slnko bolo uz proklate nizko a tak som pristaval vo vyraznej katabate do kopca - 18,15. Dlzka vyletu - 101km. Zacina sa mi to pacit taketo cestovanie.Foto zajtra.Pekny vecerhttp://picasaweb.google.sk/jhsofialaura ... Tl65Oy2wE#

MajoKE
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Pi Sep 11, 2009 10:13 pm
Bydlisko: Košice-Krásna
Kontaktovať užívateľa:

Re: Kalsa - Vranov(medzipristatie) - Mirkovce(medzipristatie

Príspevok od užívateľa MajoKE »

Hlebasko napísal:Blahozelam k peknemu vyletu na Kralovku,ja som tiez neodolal a urobil som si vylet.Kalsa start 16,10, Vranov medzipristatie 16.45,cestou este prijemna termika,ktora mi pomahala nabrat vysku.Nadherna dohladnost.Po asi 15min. pokece s miestnymi modelarmi som sa vydal krizom cez Slanske hory do Mirkoviec.Bol som prijemne sokovany ako sa z tej vysky z prizemneho oparu(smogu) ukazali Vysoke Tatry.Mirkovce medzipristatie - nadherna, cista draha,vymalovane vodiace pruhy 100% povrch.Potom som sa vracal ku Rozhanovcam a musel som preletiet Varinskeho valley - nesklamalo,opat mierna kovbojka az pokial som sa nedostal do blizkosti Slancika,tam bol sice protivietor, ale aspon klud bez turbulencie.Slnko bolo uz proklate nizko a tak som pristaval vo vyraznej katabate do kopca - 18,15. Dlzka vyletu - 101km. Zacina sa mi to pacit taketo cestovanie.Foto zajtra.Pekny vecerhttp://picasaweb.google.sk/jhsofialaura ... Tl65Oy2wE#
Brutus....!!! :D

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Michal »

dobee. Jano a vies ako sa to robi ked chces odlahcit namahanie kridla ??

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Ja viem - prídavnými nádržami na koncoch krídel. :D

Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Prezrad,sladka odmena Ta neminie :oops:

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa Michal »

pekne si sa chytil Pegas , teraz Ta Janova odmena neminie :D :D

Napísať odpoveď