ako Janko s Jurkom zmokli a polietali

Lietani na trojkolke s tuhým krí­dlom
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

ako Janko s Jurkom zmokli a polietali

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Popoludnie vyzeralo fantasticky,modra obloha ,mraciky.Smer Komarovce.Prisiel som okolo 16,00, a priamo nad nami zase tmavy mrak.Pohlad na Roznavu bol tiez sivy.Volam do Hucina ,tam prestali lietat,silny vietor a blesky.Prisiel Jiri,pozdvihli sme si naladu ze sa to urcite rozpadne.Rozlozili sme kridla,nastastie len tak volne bez napnutej plachty a pocujeme hrmenie.Pozerame na Jasov,zda sa slaba prehanka.Za necelych 10min. sa to nad nami zatvorilo a uz sme len utekali do auta.Besny lejak,vietor...Po 45min to nastastie prestalo.Volal mi kamarat z dediny asi 10km, ze u nich nic. Zacali sme skladat kridla,treba ich vysusit,smer Horka.Tu sa objavi Vronka a pytal sa preco mame vsetko mokre,lebo u nich tiez nic.Vyzera to ze len nad nami to lialo,lebo ani v KE neprsalo.Nastastie let bol pekny,akurat je uz rychlo tma a komare uz mali vychadzku...http://picasaweb.google.sk/jhsofialaura/KrasnaHorka#

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: ako Janko s Jurkom zmokli a polietali

Príspevok od užívateľa juraj »

Diky, Jano, za fotky, aspon nemusim davat ja. Asi by si ma bol doletel trochu neskorsie, lebo som urobil oblet Krasnej Horky (mam video) a par fotiek. Ale aj tak na Teba nestacim (rychlostou letu, lebo pri skladani som lepsi ja :D )

Napísať odpoveď