flexi a trike

Lietani na trojkolke s tuhým krí­dlom
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

flexi a trike

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Dnes neplanovane som urobil vyjazd a dal som moju K4 na trike.Pocasie eno nuno.Akurat prvy let som sa skoro zosr..l Stupalo to besna svina,ked som ubral,tak pri pohade na zem som myslel,ze na takej malej rychlosti musim zhucat dole.Tak som trochu pritiahol,sily jak tahat kona, a potom sa rozkracalo.Isiel som sadat ,tak som sa skoro netrafil na drahu.Medzitym sa objavil Laco a doporucil uvolnit napinak - mal som asi 30%.Tak druhy let uz bol lepsi,ale stale velke sily na tahanie.Ked som chcel uvolnit hrazdu ,tak chcela odpochodovat az celkom dopredu.Ale pristatie uz bolo super a este na kratsej vzdialenosti ako s ESC.Asi budem musiet posunut uchyt az pred stoziar.Niekedy som to vyskusal s Moskitom ,letelo to rychlejsie ,ale hrazda sa posunula az pod brucho ,tak som to nechal tak. Zatial mozem konstatovat, ako super pohodovo sa riadi tuhe kridlo - hlavne bez unavnych sil do stran.Dufam ze sa mi to podari naladit,lebo hlavna prenost dnes bola ta ,ze kridlo som mal poskladane za 15min a za dalsich 15min. som bol pripraveny k letu.V zimnom obdobi by to mohlo byt zaujimave

Užívateľov profilový obrázok
matoZA
Príspevky: 460
Dátum registrácie: Ut Nov 06, 2007 9:27 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: flexi a trike

Príspevok od užívateľa matoZA »

Jano a ako rychlo poskladas Phantoma?
Moyes Xtralite 147

Napísať odpoveď