iel dosiahuty - Tokaj

Lietani na trojkolke s tuhým krí­dlom
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

iel dosiahuty - Tokaj

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Vidina dobreho vykonu ma nenechala dnes skoro rano lahostajnym a tak podme smer letisko.Vitala ma hmla a ticho Start 7,55,ciel 8,50 a pristatie spet 9,30.Romantika jak svina,dole hmla,vyssie smog a nad tym modre nebo.Cesta tam bola proti vetru 20-30km,spet som si to strihol cez hory vo vyssej let.hladine,tam bol absolutny olej a vietor zo zadu.GPS mi ukazovalo 115km/hod a skleneny 105-110km.Trosku som potom ubral,lebo max mam 100.Ale rozbehlo sa s takou lahkostou,ze urcite by este 20 dalo.Tazko to opisat slovami tie pocity,ked zem pod vami viditelne ubieha a okrem aerodynamickeho hluku nic nenasvedcovalo ze vobec letim - ako na nejakom vankusi.Po pristati som mal super vnutorny pocit a cely den som bol vysmiaty.Trasa - 110km ,cas 1,5hodhttp://picasaweb.google.sk/jhsofialaura/Tokaji#

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: iel dosiahuty - Tokaj

Príspevok od užívateľa raf3 »

Jano dnes som ťa videl letieť trojuholník Ďurďošík-Bidovce-Trsťany ..... :D
V centre Ďurďošíka :lol: si tuším otočil 360-tku a bol si odo mňa cca 300m južne, ale krídlo si už mal tuším opäť pôvodné.....

Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Re: iel dosiahuty - Tokaj

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Ano ,bol som,akurat to bolo cele rozbite,po polhodine som sadol a pokazilo mi to celotyzdnove lietanie.Niekto zo spodu maval,ale 300m severnejsie sa mi zda boli romaci... :?: :D

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: iel dosiahuty - Tokaj

Príspevok od užívateľa raf3 »

ok.
Naposledy upravil/-a raf3 v Ne Sep 26, 2010 9:58 pm, upravené celkom 2 krát.

Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Re: iel dosiahuty - Tokaj

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

opatrnejsie s titulovanim,nezda sa mi to vtipne

Napísať odpoveď