Hucin,jeseň

Lietani na trojkolke s tuhým krí­dlom
Hlebasko
Príspevky: 292
Dátum registrácie: So Nov 24, 2007 9:27 pm

Hucin,jeseň

Príspevok od užívateľa Hlebasko »

Po vcerajsom presedeni na letisku a 10min fackovacom lete som dnes na obed isiel do Hucina,povestnym svojim bezveternym pocasim.Tak aj bolo, bezvetrie ,alebo slabe nic,prijemna teplota,pohodovi ludia a super atmosfera.Po nedavnom poskodeni Phantoma sikovnym MPG,lietal som zase na ESC.No, priznam sa ze uz zistujem rozdiely medzi tuhymi kridlami,chvilu som si musel zvykat.Phantom je Phantom...Zaletel som si do Revucej a take kratke lety po dolinkach,zhruba 75km a az 2,5l benzinu.Este som sa zviezol na dvojmiestnom Apole ,aj som ho riadil ,vyrazny rozdiel v silach oproti mojim kridlam.Ale bolo to hodne stabilne a rychle.Cestovka 80-90,pristavacka 80km/hod.Na to nie som velmi zvyknuty.Ale bolo to fasa.Jeden miestny adept na pilotak urobil prve solo na triku s trabantom a prisernym Magikom - ten nemal ani tvarovane nabezky - ale letel.Chlapec to zvladom velmi pekne.Po chvilke lietania ,ja som uz balil,urobil kratke medzipristatie a ja som si tak pomyslel,ci kontroloval palivo,a asi 3sec.neskor motor urobil UUUUUU a bolo ticho.Vyska asi 30m,na konci drahy,pustil to rovno a sadol do pokoseneho kukuricneho pola.Uplne perfekne.Nic sa nestalo ,akurat nevedel preco motor scipol,lebo palivo mal. Krasny den za mnou ,hura do prace.http://picasaweb.google.com/jhsofialaura/HucinJesen02#

Napísať odpoveď