Ruzomberok 2008

netopier3
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Ut Jan 13, 2009 5:46 pm

Ruzomberok 2008

Príspevok od užívateľa netopier3 »

Majstrovstvá Slovenska MZK

ObrázokObrázokObrázok

ObrázokObrázokObrázok

ObrázokObrázokObrázok


ObrázokObrázok

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa pegas »

Marián Csonka?

netopier3
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Ut Jan 13, 2009 5:46 pm

Ruzomberok 2008

Príspevok od užívateľa netopier3 »

Ano,vtedy ma nechceli zaradiť do kategorie trojkolky,tak som mal svoju kategoriu.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

No Marian, konecne. To ale trvalo. ale radsej neskoro ako nikdy :D
Inak, mozno to bude velky problem, ale skuste tie fotky zmensit este viac, napr. na 640x480 bodov, budu sa rychlejsie nahravat.
Sevo moze poslat nejake fotky?
Urobime Vam osobitnu sekciu, len tam, prosim, prispievajte.
Marian, tie predne kolieska su riaditelne? Kolko to cele vazi?
Naposledy upravil/-a juraj v St Júl 15, 2009 9:24 pm, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa sidewinder »

:?: :?: No ja som tu este ani prstom nepohol

netopier3
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Ut Jan 13, 2009 5:46 pm

Ruzomberok 2008

Príspevok od užívateľa netopier3 »

Predné Ľavé koleso je riadené,systémom plynovej rukoväte z motorky,je to vidieť aj na fotke,pri štarte stačí malá výchylka,ani nepoužívam,len k zarolovaniu na kraj letiska,polomer 40 m,dal by sa ešte zmenšiť.Váha-ja 80kg,postroj,10 litrov paliva,opravárenská sada,plavky,ukotvovací kolík,náhradný olej a palivo-asi 50kg-je trochu preťažený.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Príspevok od užívateľa juraj »

Tak uz sa necudujem, preco ma Sevo dvojmiestne Exxtacy, obycajne by bolo tiez pretazene.
Aku mas beznu cestovnu rychlost a ako vychadza spotreba? Resp. aky je dolet s plnou nadrzou? Aku drahu potrebujes na vzlet, asfalt versus trava. Aky je tam motor?

netopier3
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Ut Jan 13, 2009 5:46 pm

Ruzomberok 2008

Príspevok od užívateľa netopier3 »

Bežná cestovná rýchlosť 60km/h(raňajší let do Nitry-Janíkovce trvá 65minút-samozrejme bez točenia,2otočky nad Zoborom).Spotreba je rôzna:od 2-4litre na hodinu.6.júla 2009,štart 8.30hod.-oblet východnej strany Martinských holí,Strečno,Polom,Rajecké Teplice,Fačkov,čičmany,Rudno-priehrada,letisko,pristátie 11.30hod.,spotreboval som 8litrov,samozrejme boli stupáky do 5m/s.V nedeĽu som mal nad Oslanmi 6.8m/s,vždy v stupáku uberám plyn na minimum.Mám druhý karburátor,stále ešte ladím.
Motor Hirt F33,obsah 208cm kubických.Vzlet na asfalte a tráve rovnaký:okolo 30metrov,problém je pristáť na asfalte,pristál a vzlietaval som z pobránenej oráčiny,pristátie s vypnutým motorom.Za letu občas vypnem motor.Celkový obsah nádrže je 10 litrov.

horár
Príspevky: 10
Dátum registrácie: Št Júl 30, 2009 5:17 pm
Bydlisko: Rajecké Teplice

Príspevok od užívateľa horár »

To netopierovi3
neskúšal si s tým svojim prístrojom nožičkový štart?, ako sa to správalo (mám na mysli s rúrou od motora hore). Nabudúce, keď poletíš nad Raj. Teplicami, urob kolečko a ja nebudem mať problémy, že som tým dole nazmával. Ja už pár rokov nelietam, minulý rok som urobil papiere na PG ale !! rogalo letí). ........ ĂŹ..

Brano-TO
Príspevky: 277
Dátum registrácie: Ut Aug 25, 2009 11:22 pm
Bydlisko: Tesáre

Re: Ruzomberok 2008

Príspevok od užívateľa Brano-TO »

Náhodou som natrafil na tieto zábery ,,spiderman" :D

http://www.youtube.com/user/tomasdtj#p/u/4/5NGfR5UTpDI" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/user/tomasdtj#p/u/10/y1WPCxIz4wI" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/user/tomasdtj#p/u/8/FFKUNCjx5-E" onclick="window.open(this.href);return false;

Napísať odpoveď