Vycvik ziakov KE 2014

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa juraj »

Milí žiaci, možno sa Vaše rady rozšíria o ďalšieho záujemcu (zhodou okolností zo Spiša) a bude Vás v tom regióne viac. To je predbežne jediná dobrá správa, ktorú Vám môžem oznámiť.
Vonku duje ako besné a bude aj cez víkend. Možno ak to trošku zvädne, mohli by sme v nedeľu popoludní vybehnúť na Budimír. Zatiaľ je predpoveď neľútostná.
Včera som bol v Bardejove a cestou späť som sa zastavil na Lade. Kým to nepokosia, nedá sa tam cvičiť :(

katka
Príspevky: 53
Dátum registrácie: So Apr 19, 2014 10:59 am
Bydlisko: Dubina, Hranovnica

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa katka »

Ja som v nedelu konečne doma.. a najblizsie tyzdne mam skoro total free.. tesim sa na lietanie

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa juraj »

Milí žiaci,
pri tej momentálnej biede s počasím aspoň jedna dobrá správa: Budimír je pokosený a môžeme tam cvičiť.
Náš nový záujemca zo Spišského Hrhova sa volá Stano a má voľno cez víkendy, prípadne by cez týždeň mohol z Popradu vyrážať na výcvik okolo 14.00. To stačí, lebo jún je mesiac s najdlhšími dňami v roku a keď aj začneme o 16.00, na tie základy nám 4 hodiny bohato stačia.
Pozrel som predpoveď počasia a tá dáva šancu zajtra potrénovať na Budimíri. Stano je za, ráno mi má zavolať Milan a potvrdiť alebo odrieknuť účasť, Budimír by sa hodil aj Katke po dlhšej prestávke a začali by sme ju preškoľovať do ležačky. Vítaný je aj Tomáš, toho som ale už dlho neregistroval a dokončiť prechod do ľahu by sa zišlo Igorovi.
Tak sa hláste, najmä Spišiaci, aby som Vás mohol dať dohromady.

katka
Príspevky: 53
Dátum registrácie: So Apr 19, 2014 10:59 am
Bydlisko: Dubina, Hranovnica

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa katka »

U nas leje od pol noci cca :(

stanohrhov
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne Jún 01, 2014 7:18 pm

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa stanohrhov »

V Poprade práve prestalo pršať :)

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa juraj »

Milí žiaci,
ako som už písal v letových dňoch, predpoveď na sobotu ešte vždy sľubuje slušný výcvikový deň na Budimíri. Keďže mám okolo obeda jeden cyklistický program, predpokladám, že by sme výcvik mohli uskutočniť podobne ako v pondelok, t.j. zraz medzi 15.00-16.00 na Budimíri. Od takej 14.tej budem v časovom určení presnejší. Počítam so Stanom a Milanom - nácvik štartov a priameho letu, Katkou - ležačka a prípadne Atlas a s Igorom - ležačka a zálet jeho Atlasu. Igor, prines aj Vranu!

Igor Michalides
Príspevky: 88
Dátum registrácie: St Apr 25, 2012 9:03 pm

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa Igor Michalides »

OK, prinesiem. /...po Poprade ich lieta.../ :)

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa juraj »

Milí žiaci,
počasie sa nevyvíja želaným smerom. Na Budimíri to má byť veľmi severovýchodné, na Jamníku zasa viac severné. Budem to priebežne sledovať a ráno dám ďalšie info. Zatiaľ mám potvrdenú Katku, Igora a Milana, čo Stano?

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa juraj »

Milí žiaci,
okolo druhej pôjdem okolo Budimíra a vtedy definitívne rozhodnem o lietaní. Krídla som už včera opravil, takže z tohto hľadiska je všetko pripravené, potrebujeme len spoluprácu vetra. Nerád by som Vás ťahal do KE zbytočne.
Všetkých obvolám

Stanik
Príspevky: 120
Dátum registrácie: Ut Jún 10, 2014 10:21 pm

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa Stanik »

Ahojte, kedze cakam na zoznamovacku s vranou v Presove, zatial sledujem vase prispevky a snivam o kopcoch v okoli presova. Ak by ste potrebovali info z tohto kraja rad sa podelim. Inak kopcek Lada je pokoseny :)

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa juraj »

Stanik, dakujem za priaznivu spravu. Inak, ak to sledujes, mohol si sa do prichodu Vrany do PO prihlasit a chodit predbezne s nami.

Stanik
Príspevky: 120
Dátum registrácie: Ut Jún 10, 2014 10:21 pm

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa Stanik »

Ahoj,
Predpokladal som, ze nebudem musiet ist az do okolia Kosic. Pokial by ste boli niekde na kopci blizko Presova, dalo by sa.
Snad, ak mi to dovolia okolnosti, pojdem s vami ;)

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa juraj »

Milí žiaci,

v sobotu som mimo KE, ale v nedelu popoludni mozem na par hodin vybehnut na Budimir. Vietor by mal spolupracovat. Zatial prejavil zaujem Milan, kto by sa pridal?

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa jaro »

Ja by som mal v nedeľu doviesť moju veľkú vrau tak budem nápomocný.

katka
Príspevky: 53
Dátum registrácie: So Apr 19, 2014 10:59 am
Bydlisko: Dubina, Hranovnica

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa katka »

Ja by som sa aj.. ked pojde stano.. a skusime Atlas :)

Napísať odpoveď