Vycvik ziakov KE 2014

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa juraj »

Chlapi piloti, nezamorujte mi tuto temu svojimi problemami. Fakt je ten, ze pocasie sa vyvija horsie, nez to predpokladala este vcerajsia predpoved. Rano som zacal pisat prispevok, v ktorom som potvrdzoval zajtrajsi vycvik, ked som pre istotu otvoril opat SHMU a tam ma cakal sok v podobe takmer celodenneho dazda v PO. Z tohto pohladu by bolo vycvik vhodnejsie prelozit na nedelu, ale kedze Igor v nedelu sluzi, musi vybavit pocasie na sobotu :)
Budem to sledovat a dam vcas vediet.

Igor Michalides
Príspevky: 88
Dátum registrácie: St Apr 25, 2012 9:03 pm

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa Igor Michalides »

phhs12 píše:
Je tu niekto kto lieta z Popradu, ku komu by som sa teoreticky mohol občas pridať?

Ahoj Tomáš. Môžeš sa k nám pridať aj prakticky. Chodíme autom z Popradu. Aspoň si podelíme náklady na naftu. :-)
Kontakt na mňa je: 0904-629908, alebo 0944-193085. Prichystaj si pevnú obuv a nadšenie.
Čo sa týka nedele, ani to nevyzerá ideálne. Môžeme to len risknúť. Za to môžu tí meteorkári. :-) Aby toho nebolo málo,
ešte mám problém so službou. Ale ja sa tak ľahko nevzdám...:-) Igor

Igor Michalides
Príspevky: 88
Dátum registrácie: St Apr 25, 2012 9:03 pm

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa Igor Michalides »

Ahojte, v nedeľu som k máni. Ale večer sa budem ponáhľať do nočnej. Snáď to počasie nejak vyjde.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa juraj »

Mili ziaci, kedze si uz Igor iniciativne vymenil sluzbu a predpoved na zajtra hlasi dazd (teraz v KE prsi, aj ked to v predpovedi doteraz nie je) rusim vycvik v sobotu. Pokusime sa vyuzit nedelu. Predbezne to vyzera tak, ako to vcera rano vyzeralo na sobotu :D
Pocitajte s tym, ze definitivne rozhodnutie moze padnut az v nedelu rano (rozsiahla tlakova niz je svina :( ), ale pokusim sa Vas pocas soboty informovat

hufi
Príspevky: 83
Dátum registrácie: St Apr 23, 2014 12:25 pm

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa hufi »

Ktera zacka zkusi Tandem?

phhs12
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št Apr 24, 2014 3:15 pm

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa phhs12 »

V nedeľu sa určite pridám aj ja. Teda ak sa nepôjde nikam pred siedmou. Moje číslo je 0940 309 875. Ale zrejme ja ešte zavolám niekomu kto ide.

Ed Pp, alebo Igor, niekto z vás ide kam by som sa mohol pridať? Podľa počasia teda

katka
Príspevky: 53
Dátum registrácie: So Apr 19, 2014 10:59 am
Bydlisko: Dubina, Hranovnica

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa katka »

phhs12 napísal:V nedeľu sa určite pridám aj ja. Teda ak sa nepôjde nikam pred siedmou. Moje číslo je 0940 309 875. Ale zrejme ja ešte zavolám niekomu kto ide.

Ed Pp, alebo Igor, niekto z vás ide kam by som sa mohol pridať? Podľa počasia teda
No mi pojdeme s Igorom z PP a aj ked uz ti nechal svoje cislo ja ti pokojne dam to moje a rozhodni sa sam komu budes volat :) 0905997139

katka
Príspevky: 53
Dátum registrácie: So Apr 19, 2014 10:59 am
Bydlisko: Dubina, Hranovnica

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa katka »

hufi napísal:Ktera zacka zkusi Tandem?
Akoze chces ist so mnou do tandemu ??? :)

hufi
Príspevky: 83
Dátum registrácie: St Apr 23, 2014 12:25 pm

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa hufi »

Kdyz budes chtit zkusit Tandem,rad Te svezu.......

stano
Príspevky: 26
Dátum registrácie: Št Nov 10, 2011 5:33 pm

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa stano »

ja by som skúsil atlas

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa juraj »

Mili ziaci,

ešte vždy nám dáva Aladin na zajtra zelenú, takže vyhlasujem zajtrajší výcvik. Pre Košičanov zraz o 9.30 pri garáži, ideme smer Lada. Cezpoľní na Lade okolo 10.30.
Planovaný program: Katka dopiluje štarty a pristátia, Igor prejde do ľahu, nováčik urobí zoznamovačku.
Stano, ak pôjde, si zaletí iný Atlas.
Beriem záznamovú techniku a notebook, nezabudnite na USB kľúče a dobrú náladu

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa juraj »

Milí žiaci,

pozorne sledujem počasie na najbližšie dni a zatiaľ to vyzerá nasledovne. Letuschopne pripadajú do úvahy štvrtok a piatok 1. a 2. 5., od soboty by mal viať silný severný vietor, ktorý v podstate znemožní našu letovú prevádzku. Vietor na štvrtok by dokonca mohol umožniť výcvik na Jamníku, ale je to tam značne premenlivé. Potrebujem vedieť, s kým by som na ktorý deň mohol počítať. Viem, že Katka môže už len vo štvrtok a budem sa snažiť tomu prispôsobiť.

katka
Príspevky: 53
Dátum registrácie: So Apr 19, 2014 10:59 am
Bydlisko: Dubina, Hranovnica

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa katka »

Mily Juraj, ked tak si viem prelozit smenu a teda mat volno aj v piatok.. no to by som musela vediet najneskor vo stvrtok rano.. ;)

phhs12
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št Apr 24, 2014 3:15 pm

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa phhs12 »

Ten štvrtok je najlepší, a to by som aj mohol. V piatok budem zrejme študujúci.

Užívateľov profilový obrázok
Dano
Príspevky: 337
Dátum registrácie: Št Okt 13, 2011 9:09 pm
Bydlisko: Košice

Re: Vycvik ziakov KE 2014

Príspevok od užívateľa Dano »

Ten Jamnik co je to za kopec? Previsenie atd.
ZK-1A

Napísať odpoveď