Saniho narodeninova sutaz, alebo FELBUJTO Cup

Michal
Príspevky: 1332
Dátum registrácie: St Okt 24, 2007 9:07 pm
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Saniho narodeninova sutaz, alebo FELBUJTO Cup

Príspevok od užívateľa Michal »

Ak by vychadzalo pocasie na Nyikom a suhra hviezd, mozno by som siel. Vzdialenosti: Kosice - Nyikom 230km, Nyikom - Penc (felbujtó) - 57km.



pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Saniho narodeninova sutaz, alebo FELBUJTO Cup

Príspevok od užívateľa pegas »

To si tam lietal sám?

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Saniho narodeninova sutaz, alebo FELBUJTO Cup

Príspevok od užívateľa eduardo »

Nie, ale kedze to fotila moja Janka, tak iny chlapi ju nezaujimali. :wink:

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: Saniho narodeninova sutaz, alebo FELBUJTO Cup

Príspevok od užívateľa Laco »

Môžeš rozprávať, my vieme svoje...
Podľa záberov z čiernej skrinky je to jasné. Bola to perfektná kultúrno a ešte aj spoločenská akcia. Jediný lietajúci rogalista si bol ty, aj to iba s nejakou chorou vranou. Celé si to vyhral. To je jasné z toho, že si neuverejnil výsledkovú listinu. Aj keď je jasné, že aj pri počte štartujúcich pilotov:1, to bol ťažký boj. Grarulujem.
Aký som forenzný "oné"...

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Saniho narodeninova sutaz, alebo FELBUJTO Cup

Príspevok od užívateľa eduardo »

No dobre. Bolo asi 20 rogalistov ktory prisli s kridlami, z toho 7 sa odvazilo aj letiet. Padackarov bolo 4 kusy. Zvysok fligrov ako Endre, Balazs, Szasz Peti, alebo Ivanov najlepsi kamarat Kiss Attila sa tiez dobre bavili, ale nelietali. Vyhral Kenderes Zoli (Moyes Litespeed 5), druhy bol ... no neviem ako sa vola a tretia bola instruktorka zavesneho lietania pani Kornelia Fekete (Vrana+big kolieska) ktora pristala stylom Boeing 777, na kolieska, pricom na zaciatku pristavacej drahy zrusila ohradu z pasky. Kazdopadne bolo fajn. Kopa ludi, znamich aj neznamich, kopa jedla a pitia ktore som "degustoval" radsej noc predtym, aby som o nic neprisiel. Jaj a samozrejme kopa krasnych madariek. Tie som vsak degustovat nemohol.

Napísať odpoveď