PIJO BIO sutaz prva STOVKA v roku 2017

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

PIJO BIO sutaz prva STOVKA v roku 2017

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

PIJO BIO vyhlasuje sutaz!!!
Prva STOVKA roka

Odmena: 1 karton stiav podla vlastneho vyberu. 30 x 250ml flasticka.

Podmienky:
Uletena prva stovka v roku 2017.
Prelet so startom a pristatim na uzemi Slovenska.
Vzdusna vzdialenost medzi bodom v zletu a najvzdialenejsim dosiahnutym bodom (miestom) musi byt min. 100 km.
Pre start z kopca plati min 100 km.
Pre start z aerovleku, odvijaku, alebo navijaku, je potrebna minimalna vzdialenost 105 km.
Pre potreby hodnotenia je potrebne vlozit svoj let do xcontest, kde bude pouzity subor na deklarovanie vzdialenosti, datumu a presneho casu prvej stovky.
Sutazny let nemoze byt uskutocneny-prihlaseny z datumov (dni) ked sa uskutocnuju ine oficialne rogalisticke sutaze na Slovensku.
Let musi sutaziaci prihlasit tu na stranke na tomto vlakne a nesledne bude verifikovany.
Let musi byt prihlaseny najneskor do 15 dni od jeho uskutocnenia.
Po rozhodnuti a vyhlaseni vyhercu ktory prvy dosiahol stovku je sutaz ukoncena.
Sutaz zacina od 1.marca 2017 a konci najneskor 30. juna 2017.
Sutaz len pre SR obcanov.

http://www.pijobio.sk
Prílohy
PB obrazok.jpg
Naposledy upravil/-a Ivan Plucko - NAY v Po Feb 27, 2017 6:19 pm, upravené celkom 3 krát.

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: PIJO BIO sutaz prva STOVKA v roku 2017

Príspevok od užívateľa Rebro »

No nic, berem vario do auta a ide sa na to :D
Monotrike

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: PIJO BIO sutaz prva STOVKA v roku 2017

Príspevok od užívateľa eduardo »

100vku na Slovensku? V dnešnej dobe realizovateľné, ale málo vídané. Dobrá motivácia. Objednávam si kartón Banánovej štavy. :wink: Hijóóó
Ale škoda, že uletená v maďarsku neplatí. :cry:

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: PIJO BIO sutaz prva STOVKA v roku 2017

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

UP...

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: PIJO BIO sutaz prva STOVKA v roku 2017

Príspevok od užívateľa juraj »

Hm, my tu na východe sme diskriminovaní, tu pomaly nieto odkiaľ tú stovku letieť tak, aby som neprekročil nejaké hranice :(

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: PIJO BIO sutaz prva STOVKA v roku 2017

Príspevok od užívateľa jaro »

Haj, Dubina, Sľubica, Kamenický hrad, Kralova Hola, Čierna kopa, Kohút, Krivošťianka, akurát Kapušanský hrad je zamknutý. Je toho dosť, viac ako pilotov.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: PIJO BIO sutaz prva STOVKA v roku 2017

Príspevok od užívateľa juraj »

Háj sa odomyká 1.8., Kráľova Hoľa 1.7. (súťaž končí skôr, než sa nám odomknú tieto terény), z Krivoštianky 100 km na území SR neuletíš, Sľubica a Dubiná pre nás ešte v marci obvykle prístupné nie sú, Čierna kopa pre nás pomerne ťažko dostupná a ktovie, či ešte s rogalom štartovateľná, Z Kameničáku po vetre máš Poľsko čo by si kameňom dohodil. Ide o prvý let nad 100 km v sezóne, nie sme schopní konkurovať veľkému západnému Slovensku (v porovnaní s úzkym východným) a ich celkovo teplejšiemu počasiu. Jediný terén porovnateľný napr. so Zoborom máme na Tokaji. Ak to má motivovať aj nás, navrhujem malé zmeny, aby sme mali porovnateľné podmienky. (Nie každý jazdí často služobne na západné Slovensko :-))
P.S. Huby už chutia? :D

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: PIJO BIO sutaz prva STOVKA v roku 2017

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

Upresnim, zrejme to bolo nezrozumitelne
Ivan Plucko - NAY napísal:
Po Feb 27, 2017 4:13 pm
Vzdusna vzdialenost medzi bodom v zletu a najvzdialenejsim dosiahnutym bodom (miestom) musi byt min. 100 km.
Cize tato podmienka znamena ze mozes pristat aj 10 km od miesta startu, ale dosiahnuta vzdialenost (bod) od miesta startu musi byt vzdialena min 100km (trebars aj v Polsku) ale potom pristatie musi byt na Slovensku.

Cize let z navratom alebo s lomenou tratou su platne. respektive splnaju podmienky a takisto rozsiruju moznost dosiahnutia podmienky pre ziskania ceny, aj pre vychodne Slovensko.

Tato podmienka respektive pravidlo plati aj pre sutaz posledna stovka PIJO BIO

Napr.
Ja som letel zo Stranika, cez tatry som chcel letet a pristat.
Vdaka pokazenemu gps mi aj tak odmeralo malo km, respektive useklo trat na zaciatku a mal by som tam asi 100 km. Ale preto ze som pristal v Polsku by som nesplnal podmienky.
Keby ze preletim cez Polsko a pristanem trebars v Levoci tak uz som splnil podmieku pristatia na SK aj ked som letel cez Polsko.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: PIJO BIO sutaz prva STOVKA v roku 2017

Príspevok od užívateľa jaro »

Ivan, treba asi napísať ako sa let vyhodnocuje. Ak XC tak ok a potom len doplniť podmienky štartu a pristátia.
Inak všetci využívame pre registráciu letov XC ale nehodnotíme si to čo je práve aj kvôli tomuto škoda.
Skúsme to zobrať vážne a potom už len stačí že povieš ako sponzor Pio... že dáš cenu pre takýto výkon s týmito podmienkami.
a huby mi už chutia, v Rožňavských lesoch som ich nabráááál .... :D

Napísať odpoveď