1.kolo MSR

Majstrovstvá Slovenskej Republiky
Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

1.kolo MSR

Príspevok od užívateľa jaro »

Jedna z myšlienok pre suťaž na buduci rok je organizovať týždenné majstrovstva na dvoch miestach. Uvažujeme o Slubici a KOkave. Presuvali by sme sa zrejme len raz, možo vôbec. Spojenie dvoch miest by nam dosť riešilo zmeny situácii v prúdení.
Napište svoj názor, vychádzam z toho že ked jeden den by sme mali presediet v krcme a čakať na počko oplatí sa zadšej prejsť 150 km. To všetko bude treba dobre zorganizovať v obsadení aut a vo vybavení terenov a priestorov.
Vedeli ba sme potom naozaj stanoviť jeden dlhý týžden na lietanie.
Myslim že v podobných nákladoch by to šlo v druhej variante riešiť v Slovinsku alebo ITA ale tam by som si ja osobne netrufal na organizáciu. Volil by som účasť na nejakej inej vhodnej súťaži. Zase by to bolo o množstve pilotov v aute plus zvozar. ITA mi vychadza na 100 E pri obsadení v aute 3+1. ( ale toto je len taky futuristicky napad)
Tak niečo napíšte. jedna sa o termin v priebehu apríla.

belani
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po Dec 31, 2007 2:04 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.kolo MSR

Príspevok od užívateľa belani »

Jaro suhlasim. Tyzdnovka je dobre riesenie ale potrebujeme dopredu vediet kolko ludi by do toho slo. Pre menej ako 10 sa to neoplati organizovat... Taliansko, napr. Meduno je tiez dobra alternativa a nie draha. Znova ale zavisi od poctu ludi. Preto je dolezite aby sa tu rozvinula debata ludi ktori bud. rok chcu lietat MSR.
Moj (a nielen moj) nazor je taky ze ak sa nas na kolach ma schadzat 6ks tak sa to neoplati robit a mozeme jeden rok MSR "vynechat" a radsej lietat spolocne Pohar. Zaroven sa snazit viac ludi dotiahnut na sutaze...

Prosim admina aby presunul toto vlakno niekam inam alebo vytvoril MSR vlakno.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.kolo MSR

Príspevok od užívateľa jaro »

Asi maš pravdu, bolo by treba verejne prihlasenie do suťaže.
V zahraničí vidím problém v dodržaní podmienok pre lietanie, neviem kde a ako by sme čerpali informacie. V Larani by asi problem nebol ale v Medune pri tých amerických stihačkach to asi bude problem. Ja by som to najskor videl na učasti na inej suťaži. Ale zase skončime na počte pilotov. Je to nahov...
Spravy strašia s krízou, tak podobne sa vyhovorím aj ja. Pojdem sa aj ja pásť na švajčiarske plane.

belani
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po Dec 31, 2007 2:04 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.kolo MSR

Príspevok od užívateľa belani »

Mame tu dlhe zimne vecery tak by sme mohli zacat hutat co s MSR 2012.
Jaro ma chut (este stale dufam) nieco organizovat tak ako pisal vyssie a ja by som tiez vedel nieco spachat v ZA. Tiez mozeme rozmyslat nad zahranicim, resp. spojenim nasho MSR s inymi pretekmi v zahranici...
Podstatna otazka ale je kolko ludi bude chciet a bude aj lietat MSR v buducom roku! Podla mna sa pre 6 - 8 ludi neoplati nieco organizovat (z pohladu organizatora).

Prosim vsetkych zaujemcov o lietanie MSR 2012 aby sa sem ohlasili a pisali svoje pripomienky alebo napady.

Osobne som za to aby sa lietali buducu sezonu hlavne akcie na podporu mladych a sutazneho lietania. Napr. spolocne lietat prelety do Pohara, odvijakovanie v BN, velkonocne Taliansko atd.

Jano

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: 1.kolo MSR

Príspevok od užívateľa eduardo »

Ja sa hlasim do buducej sezony .

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.kolo MSR

Príspevok od užívateľa pegas »

Na Branisku to zopakujeme ako minulý rok. Plánované to bude ako súťaž, a ak sa nezíde dostatok pilotov (čo je pravdepodobné), tak aspoň skupinové polietanie.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: 1.kolo MSR

Príspevok od užívateľa juraj »

Hm, Gaspi, zavisi od toho, za akeho pocasia to budes organizovat. Zial, minuly rok nebol prave excelentny. Ved len na vychode je nas asi desat, ktori sa mozu zucastnit.

belani
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po Dec 31, 2007 2:04 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.kolo MSR

Príspevok od užívateľa belani »

stale malo... Kde je blava, banovce, poprad... ? :)

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.kolo MSR

Príspevok od užívateľa sidewinder »

pripiste ma medzi "krovakov" a marekPP ide tiez (akurat, ze ma len A-ckovy PP)

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: 1.kolo MSR

Príspevok od užívateľa eduardo »

Do prveho kola stihne urobit aj B-ckovy + vycvik u specialnych jednotiek. :wink:

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: 1.kolo MSR

Príspevok od užívateľa Laco »

belani napísal:stale malo... Kde je blava, banovce, poprad... ? :)
hmm, dobre to znie. Nezainteresovaný by mal pocit, že sú nás stovky...
Keby si napísal : "Stále málo... kde je Jožko, Ferko a Paľko?" bolo by to reálnejšie, ale ako by to vyzeralo??? :lol:

Keď budem môcť, samozrejme rád prídem. (A že ja môžem kedy chcem...)

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: 1.kolo MSR

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

chcem....

netopier3
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Ut Jan 13, 2009 5:46 pm

Re: 1.kolo MSR

Príspevok od užívateľa netopier3 »

Netopier3 sa hlási do súťaží-len počasie aby poslúchalo.
Podľa minuločného náletu bol dobrý mesiac apríl,keď som 4krát lietal motorovo,4krát bezmotorovo.Samozrejme,Kráľovka na začiatku septembra pripravila pekné počasie.

Napísať odpoveď