MSR Podbrezová: 23-26.8.2012

Majstrovstvá Slovenskej Republiky
Užívateľov profilový obrázok
dragosek
Site Admin
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ut Sep 18, 2007 6:19 pm

MSR Podbrezová: 23-26.8.2012

Príspevok od užívateľa dragosek »

tu

belani
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po Dec 31, 2007 2:04 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od užívateľa belani »

Sprava roka: Pohar Podbrezovej tento rok bude!
Zrejme v podobnom zneni ako bolo stretnutie veteranov. S tym rozdielom ze tento rok musime pomoct s organizaciou aj my (LAA). Je sanca ze takymto stylom by sa snovuzrodila tradicna Podbrezova. Navrhujem aby sme sa posnazili a aby tieto preteky boli aj MSR. A musime si dat pozor na dodrziavanie priestoru (inak sme v Tatrach asi na dalsie roky s pretekmi skoncili) !

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od užívateľa eduardo »

Konecne dobra sprava. Suhlasim. :wink:

belani
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po Dec 31, 2007 2:04 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od užívateľa belani »

len pre info a planovanie dovoleniek:
termin - zatial predbezny 22. až 26.8.2012

belani
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po Dec 31, 2007 2:04 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od užívateľa belani »

Tento rok sutez Pohar Podbrezovej poriadana nebude! Odovodnenia som sa "nedovolal" aj ked este pred mesiacom som mal informacie ze sutaz bude. Neviem co a kde sa po..lo.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od užívateľa juraj »

Pre upresnenie: Pohar Podbrezovej bude, ale len pre PG! Anka si tam ucast ZK nepraje :(
Podla vsetkeho je pricinou forma komunikacie s Jancim, ktora sa Anke v danom case a mieste pre nam nezname dovody znepacila. Zial, v minulosti som uz s Ankou taketo situacie zazil, ale kedze pre lietanie toho tak vela urobila, snazil som sa radsej si zakusnut do jazyka (aj ked aj mne sa podarili rozne faux pas). Skusme radsej porozmyslat nad lietanim na Plesiach v danom case. Mame k dispozicii cely hreben NT.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od užívateľa Norbert »

Žabomyšie vojny...

belani
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po Dec 31, 2007 2:04 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od užívateľa belani »

Juraj, ani PG by tam nemali byt. To je iba moj nazor ze nakonies si to nejak vybavia a budu tam. Bolo by fajn vybavit Plese alebo aj Kralovku v tom istom case :) Ale pre koho? Nema kto lietat :twisted:

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od užívateľa juraj »

Jano, ked tam nebudu ani PG, aka sutaz to teda bude?
Noro: to nie su zabomysie vojny, aspon z nasej strany nikto ziadnu vojnu nevedie.
Teraz som dorozpraval s Ankou: vedenie Zeleziarni zrusilo slubenu podporu pretekov, Anka vraj v telefonickom rozhovore ponukla Jancimu prevzatie doteraz vybavenej dokumentacie ale doslo ku komunikacnemu nedorozumeniu. Momentalne je to v takom stadiu, ze na tom pracuje Miro Janciar (Amper) z PG a Tono Liska z SNA, pretoze medzicasom sa tam prihlasilo 10 padackarov z Francuzska. Takze by sme sa mali dat dohromady s PG a zistit, ci sa este vieme pripojit.

belani
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po Dec 31, 2007 2:04 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od užívateľa belani »

Noro, blbost. Zabomysie vojny mozes viest len s niekym koho poznas a mas dovod... :)
K tomu co sa dialo a deje ohladom Podbrezovej asi len tolko ze nememu ani vlastna mater nerozumie...
Snazil som sa vybavit, helpnut. Namocil som do toho este Vrabca, nasho RLP a Dusana. Nakoniec som zly alebo neviem co. Mam toho plne zuby...
Tiez mam uz na haku organizovanie nejakych pretekov. Nechapem preco tu maju vsetci plne huby reci ked sa nedokazeme siesti zist na kopci 2x za rok! A dovody ze niekto nevedel (terminy su od maja), alebo pride ak pridu ostatni sa mi zdaju uplne chore. Ked nechceme sutazit (sorry, su asi tri vynimky) tak to treba napisat. Budeme lietat pre seba alebo lietat Pohar a prepisovat si tracklogy aby sme akoze neboli nad 2450. Organizatori venuju sutaziam cas (to asi este niektorim nedoslo) beru si volno a kaslu na rodiny alebo na ine veci (odvolal som Pohodu).
Tento rok mali byt 4 preteky MSR. Dve kola nevysli pre pocasie (aj ked myslim ze keby bol zaujem taj jedno by asi bolo), jedno kolo nevyslo pre slaby zaujem a jedno v ramci Podbrezovej nevyjde koli niecomu medzi nebom a zemou.
S toho fakt vyplyva iba to ze treba pockat na dalsiu generaciu rogalistov.... Howg

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od užívateľa pegas »

Možno sa mi to zdá, ale čím menej nás je, tým viac súťaží organizujeme :wink:

Už som si kvôli súťaži v piatok vybral dovolenku, tak aspoň poďte lietať, nech môžem robiť šoféra.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od užívateľa jaro »

ja idem, ale kde?

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od užívateľa juraj »

Inak pani, na Hamanovej stranke som narazil na informaciu, ze 4.8-7.8. Cesi organizuju na Straniku vycvikovy kemp pre mierne pokrocilych pilotov. Jano, vies o tom nieco?

belani
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po Dec 31, 2007 2:04 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od užívateľa belani »

jj, viem

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Všeobecná diskusia

Príspevok od užívateľa pegas »

MSR Podbrezová: 23-26.8.2012 (štv-pia)
Hoci oficiálna akcia s podporou sponzora bola odrieknutá, mašinéria už je rozbehnutá (výnimka vjazdu na Kráľovu hoľu, účasť Tona Lišku ako riaditeľa). Paraglajdisti sú rozhodnutí využiť šancu a urobiť si tam svoju súťaž.

Vyzývam preto rogalistov, aby ste sa ozvali, kto vie sľúbiť svoju účasť. Zatiaľ sa prihlásil Jaro Sojka. Ak by sa vás nazbieralo dosť, som ochotný to zorganizovať a venovať tomu dovolenku. Ak budete iba dvaja-traja, tak si budete môcť aspoň vyjednať povolenie vjazdu s paraglajdistami. Hláste sa čím skôr, lebo netuším, dokedy treba nahlásiť autá a ubytovanie v hoteli (ako minulý rok - v Bystrej).

Napísať odpoveď