MSR 2013

Majstrovstvá Slovenskej Republiky
belani
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po Dec 31, 2007 2:04 pm
Kontaktovať užívateľa:

MSR 2013

Príspevok od užívateľa belani »

Prosim organizatorov ktori maju v plane organizovat kola MSR buduci rok aby ma informovali o predbeznych terminoch. Dakujem
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Prehľad kôl Majstrovstiev Slovenska v závesnom lietaní v roku 2013

Sľubica resp. Zobor (podľa počasia) organizátori: J. Sojka, M. Pavelka

Riadny termín 18.4.-21.4.2013
Náhradný termín 25.4.-28.4.2013
Riadny termín 1.5.-5.5.2013 Zobor
Náhradný termín 8.5.-12.5.2013

Baske, Inovec, Čihoc,organizátor: Peter Jandák
Riadny termín 8.8.-11.8.2013
Náhradný termín 15.8.-18.8.2013

Baranovo-Pleše,organizátor: Dušan Kalinka
Riadny termín 22.8.-25.8.2013
Náhradný termín 29.8.-1.9.2013

Presnosť pristátia, Žilina,organizátor: Jano Belan
Riadny termín 7.9.-8.9.2013
Náhradný termín 14.9.-15.9.2013

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2013

Príspevok od užívateľa Chefo »

Pripajam sa k poziadavke - bude treba vsetky terminy poznacit do kalendara.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: MSR 2013

Príspevok od užívateľa juraj »

Chefo, nevedeli by ste s Bohusom zorganizovat nejake kolo na Plesiach? Vela rokov po sebe sme to zvykli robit v maji a vcelku to vychadzalo. Noclah sme mavali v Selciach na stadione.

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2013

Príspevok od užívateľa Chefo »

Z mojej strany nieje problem urobit kolo kdekolvek tu v okoli. Treba sa len opytat bohusa, ci sa do toho da somnou. Mali sme s dusanom rozrobene aj co to okolo rampy na kope, ale zatial sme sa k tomu nedostali.

belani
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po Dec 31, 2007 2:04 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2013

Príspevok od užívateľa belani »

Ja na Straniku/Martinkach MSR buduci rok nebudem organizovat (po minulorocnych skusenostiach). Ale samozrejme sa toho moze ktokolvek chytit, rad pomozem.

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: MSR 2013

Príspevok od užívateľa juraj »

Chefo, privital by som, keby sa nieco podarilo. Veci okolo zabezpecenia letovych priestorov vieme vybavit aj z domu cez Dasu a Milana Bohusa. Z Tvojej a Bohusovej strany treba popracovat na povolenkach na vyjazd na Baranovo a Plese a predbezne zistit ubytovanie v Selciach. Dufam, ze RLP nam bude robit Gaspi a ze sa dajaky sofer najde. Bohus urcite disponuje potrebnymi kontaktami na stadion i na ludi, ktori maju na starosti povolenky. Das sa do toho?
Zvykli sme na to vyuzivat dva majove sviatky, zial, buduci rok vychadzaju na stredu, co dava privela moznych kombinacii a mozne okno vychadza od 27.4. 2013 (sobota) do 12.5. 2013 (nedela). Treba zisiti, ako je to v Selciach s ubytovanim, ci su zaplneni viac cez tyzden alebo cez vikend. Ak im je to jedno, da sa predpokladat, ze v priebehu tych 14 dni by sa mohli najst dva za sebou nasledujuce dni vhodne na lietanie. Aj Plese aj Baranovo su vyborne kopce na preteky, takze z toho pohladu niet co riesit. S Kopou radsej nepocitam, ale ak by ste do tej doby nieco urobili, preco nie.

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2013

Príspevok od užívateľa Chefo »

Ja by som sa do toho dal. Sofera by som jedneho mal. Ostatne veci tak ako pises by sa dali vybavit bez problemov ak je to tak. Vyskusam zavolat bohusovi a dohodnem sa s nim, ci sa na to da somnou. Vsetky naklady by sa potom rovnomerne rozpocitali na pilotov prihlasenych na pretek den dopredu a vypisali na net. Z hladiska plesi by sa dalo uvazovat aj predletcov. Predpokladam, ze s kopou asi nic neurobime. AK nahodou, bolo by to super, ale pochybujem.

belani
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po Dec 31, 2007 2:04 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2013

Príspevok od užívateľa belani »

Terminy treba nahlasit do 10.12. Daske, takze do tohto piatku mne. Terminy nemusia byt zavezne, podstatne je aby boli a aspon priblizne sedeli... Vzhladom na skusenosti z min. rokov treba ratat aj s nejakymi nahradnymi terminmi.

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2013

Príspevok od užívateľa Chefo »

O akom probleme hovoris dusko? Je tam zakaz lietania v maji?

belani
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po Dec 31, 2007 2:04 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2013

Príspevok od užívateľa belani »

Takze nikto nic? Bude rok bez MSR ?? :shock:

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: MSR 2013

Príspevok od užívateľa Norbert »

Podme z cechmi na tyzden do Francuska na Laragne. Myslim ze to robia v juli.

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: MSR 2013

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Poprad (Jaro M., Marek, Edmond + jeden, prípadne dvaja PG ) má predbežne preddiskutované lietanie koncom APR 2013 v Taliansku (Monte Cuco, možno aj Norcia-Castellucio?) a cestou domov - ak vydá, Bassano alebo Meduno.
Jaro S. navrhuje cestu už v marci. :wink: Ja som skôr za koniec APR, keď by sme už mohli mať niečo nalietané aj na domácich kopcoch. V opačnom prípade sa môže stať, že nevylietaní budeme vo svete na hanbu lámať trapezky, ako to bolo pri poslednej misii v Medune. :lol:
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2013

Príspevok od užívateľa Chefo »

Ja by som bol urcite za. Aj ked velka sutaz ma inu atmosferu, mozno ju nahradit spolocnymlietanim celovikendovym s tym, ze ubytko by vybavovali ludia, ktory su najblissie k terenu fyzicky aj srdcom. Na ostatne teoreticke navrhy nemam gule ani papiere :D.

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: MSR 2013

Príspevok od užívateľa Laco »

Dušan, vcelku dobre, možno by som to ešte skomplikoval tým, že dajme tam zopár termínov, kedy určite súťaž byť nemôže. T.j., aby veľmi ambiciózni piloti (Plučo, nesmej sa, to je o tebe :lol: ) neboli blokovaní úplne celý rok. Teda napríklad keď sú MS, alebo ME (kde je šanca, aby nejaký nádejný pilot išiel), tak vtedy nemôže byť vyhlásená regulérna súťaž MSR.
Teda asi by to tým pádom zostalo na (weekendových) termínoch, len by bol ešte 1., 2., 3., ... náhradný.

Užívateľov profilový obrázok
Chefo
Príspevky: 1075
Dátum registrácie: Ut Feb 23, 2010 3:50 pm
Bydlisko: Brezno
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2013

Príspevok od užívateľa Chefo »

Urcite by to bolo lepsie, vytvorili by sa take organizovane skupiny a aspon by sme sa viacej navstevovali po republike.

Napísať odpoveď