21.4. MSR Nitra 2013 3. deň - riešenie Plučovho kiksu

Majstrovstvá Slovenskej Republiky
juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: 21.4. MSR Nitra 2013 3. deň

Príspevok od užívateľa juraj »

Pocuvaj Gaspi, Ty tu nieco vypisujes o Edmondovych pripsevkoch, ale tie sa zdaleka nechytaju na to, co teraz vypisujes o minulorocnej Podbrezovej. Ja chapem, ze si mal uraz a ze si na nej aktivne nelietal a teda si tie preteky nevnimal ako ostatni piloti. Ako sutaz sme Podbrezovu urcite do MSR zaradili, aj ked na poslednu chvilu, lebo az na poslednu chvilu sa rozhodlo, ze vobec budu. Vtedy som to este riesil s Janom Belanom (ak sa pamatas, Tvoj predchodca vo funkcii :D ) Najprv to totiz mala byt len padackarska sutaz (lebo Anka sa na nas z nejakeho dovodu hnevala) ale potom sa to na poslednu chvilu vyvrbilo tak, ze teda ano, mozeme prist (padackari si napokon lietali v Kokave) a je jasne, ze kedze sme uz druhy rok nemali v MSR nic odlietane, tak sme to do pretekov zaradili a myslim, ze to aj vsetci piloti tak vnimali. Ved sa len spytaj Jana a pripadne aj takeho Fera, ktory bol po skonceni sutaze prekvapeny, ze neboli vyhlasene konecne vysledky MSR. Musel som mu povedat, ze este nebolo odlietanych dost kol.
To, ze Ty tam nemas hlavicku MSR, vnimam ako Tvoju hrubu chybu, ale myslim, ze sme ochotni Ti ju odpustit :D

miro
Príspevky: 851
Dátum registrácie: Ne Apr 06, 2008 7:28 pm
Bydlisko: Hlohovec
Kontaktovať užívateľa:

Re: 21.4. MSR Nitra 2013 3. deň

Príspevok od užívateľa miro »

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... e6O7ktO80M" onclick="window.open(this.href);return false;

belani
Príspevky: 444
Dátum registrácie: Po Dec 31, 2007 2:04 pm
Kontaktovať užívateľa:

Re: 21.4. MSR Nitra 2013 3. deň

Príspevok od užívateľa belani »

Podbrezova 2012 bola oznamena mnou 16.maja 2012. 22. maja bol mnou oznameny presny termin, v zapati bola 3.jula koli A.N. tato sutaz mnou zrusena a uz som sa nou dalej nezaoberal. 30 jula oznamil Gaspi tu na fore ze preteky sa uskutocnia 23.- 26.8.2012.
To su fakty...

Je pravda ze preteky nemali oficialne propozicie (tak ako vacsina) ale urcite treba toto kolo uznat pretoze bolo oznamene a myslim ze kazdy sutazil s vedomim ze leti MSR !!! O zverejnenie (a ohlavickovanie) vysledkov som sa zrejme ako predseda mal postarat ja, za co sa ospravedlnujem.

Nemyslim, ze je dobre tuto vec riesit na fore. Mala by ju riesit nasa sportova komisia...

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: 21.4. MSR Nitra 2013 3. deň

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

tak treba aby Marian spravil temu iba pre predsednictvo=sportova komisia.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: 21.4. MSR Nitra 2013 3. deň

Príspevok od užívateľa sidewinder »

neverejna cast tu uz je.. napiste mi zoznam (pre pristup) a ako sa to ma volat .. a ake to ma mat parametre a urobim.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: 21.4. MSR Nitra 2013 3. deň

Príspevok od užívateľa pegas »

Predsednictvo:
Peter Gašparovič - predseda, clen prezidia
Ján Belan - clen prezidia
Dušan Kalinka
Jaroslav Sojka
Ivan Plučinský

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: 21.4. MSR Nitra 2013 3. deň

Príspevok od užívateľa pegas »

Budeme to riešiť iba v predsedníctve, nech nevzniká zbytočný chaos. Vaše názory tu už odzneli a budú vzaté do úvahy pri rozhodovaní.

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: 21.4. MSR Nitra 2013 3. deň

Príspevok od užívateľa Norbert »

Tak ako rozhodla rada starsich s tymi bodmi za Podbrezovu 2012?

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: 21.4. MSR Nitra 2013 3. deň - riešenie Plučovho kiksu

Príspevok od užívateľa pegas »

Niektorí piloti majú pocit, že nemali šancu vyjadriť sa k Plučovmu kiksu, a niektorí vraj zmenili názor. Vzhľadom k tomu, že v Nitre a Sľubici sa jedná o to isté kolo, tak sa to ešte dá. Poprosím teda Fera, nech sa vyjadrí, a ostatných, čo zmenili názor (osobitne pre riešenie prvého kiksu a riešenie druhého kiksu).

Dávam vám čas do piatku, 10.5.2013, 22:00. Výsledky uzavriem a už ich nebudem meniť. Nechce sa mi to večne prepisovať, podľa vašej nálady.

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: 21.4. MSR Nitra 2013 3. deň - riešenie Plučovho kiksu

Príspevok od užívateľa pegas »

Fero sa nevie prihlásiť, lebo tu už dva roky nič nepísal. Preto uzávierku rozhodnutia odkladám do konca víkendu.

Užívateľov profilový obrázok
dragosek
Site Admin
Príspevky: 110
Dátum registrácie: Ut Sep 18, 2007 6:19 pm

Re: 21.4. MSR Nitra 2013 3. deň - riešenie Plučovho kiksu

Príspevok od užívateľa dragosek »

pegas napísal:Fero sa nevie prihlásiť.
Z mojej strany vybavene, najskor zabudnute heslo, nove som mu poslal.

Fero
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne Feb 17, 2008 3:38 pm

Re: 21.4. MSR Nitra 2013 3. deň - riešenie Plučovho kiksu

Príspevok od užívateľa Fero »

Ako pilot, ktorý sa zúčastnil aj viacerých zahraničných súťaži, a to aj spolu s Ivan Plucko - NAY-om, v niektorých bodoch sa stotožňujem s tým, čo skonštatovali týto piloti

Juraj:
... preteky su komplexna zalezitost a ked si pilot zle zada koordinaty, urobil chybu a musi za to niest zodpovednost .
...Ja som vzdy radsej drzal pravidiel, zjednodusuje to zivot a nerobi zlu krv medzi kamaratmi (bo vtedy ste jemu toto odpustili, preco nie mne teraz toto?)
Pegas:
skúsený pilot by už také chyby nemal robiť, a nejako musí byť potrestaný. A pravidlá sú pravidlami preto, aby sa dodržovali.
Norbert:
Ja som si zmenil format suradnic v gpsku a bolo to.
ved to je par klikov.
a osoba, ktorej sa to konkrétne týka - Ivan Plucko - NAY:
Bohuzial som to posral.
Podľa môjho názoru, lietame MSR v závesnom lietaní, súťaž podľa stanovených pravidel. Súťažíme na cylindre, na čas a do cieľa a nelietame CROSS COUNTRY na vzdialenosť. Nevidím dôvod uznať Ivanovi 1. deň súťaže - dosiahnutie cylindra pre Ivanovu nedbanlivosť, chybu, lajdáctvo, ...

Užívateľov profilový obrázok
Norbert
Príspevky: 1510
Dátum registrácie: Št Sep 27, 2007 5:11 pm
Bydlisko: Kosice

Re: 21.4. MSR Nitra 2013 3. deň - riešenie Plučovho kiksu

Príspevok od užívateľa Norbert »

Chuapi,
Gašpi čaká s bodovaním na naše vyjadrenie. Či súhlasíme s Ferom alebo nie.
Mne sa celkom pozdával Gašpiho návrh aby sme mu neuznali prvý deň, keďže letel s vedomím že to má zle nastavené a vykašľal sa na to.
Keby sme mali hodnotenie hneď po uletenom kole, tak by Ivan prišiel na to , že to musí zmeniť.
Čiže si myslím, že v tomto prípade tie ďaľšie letové dni by mu mali byť uznané s nejakými kompenzáciami.
Ale musíme domyslieť spôsob vyhodnocovania "offline" ako sme použili počas kola na Zobore, keď Gašpi bol doma a my sme mu len posielali tracklogy.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 21.4. MSR Nitra 2013 3. deň - riešenie Plučovho kiksu

Príspevok od užívateľa jaro »

Noro je nesúhlasím aj keď môj návrh bol pre Nitru voči Plučkovi mierny.
Pre Nitru sme nemali definovane off line vyhodnotenie preto sme urobili s Gašpim ten navrh za postih len jedného dňa a v treťom len km. Ďalej riešim v ramci zmien ŠP aby toto offline bolo definované ale bez výnimiek a bez úľav.
V tomto má Fero najvážnejšiu pravdu ale pokiaľ to nie je napísané tak ako ostatné, môžeme sa "ešte" vyhovoriť. Ja ako organizátor som to takto navrhol a stojím si za tým.
Ale som za to aby v budúcnosti už nemohli vznikať takéto nezhody, jedine pilot je zodpovedný za jeho výsledok. Off line je len forma vyhodnotenia, keď raz záznam nemám treba nosiť dva GPSka alebo chodiť do školy.

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: 21.4. MSR Nitra 2013 3. deň - riešenie Plučovho kiksu

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

Norbert napísal:Chuapi,

Mne sa celkom pozdával Gašpiho návrh aby sme mu neuznali prvý deň, keďže letel s vedomím že to má zle nastavené a vykašľal sa na to.
Noro ja som prave prvy den letel s vedomim ze to mam dobre nastavene a az po vysledkoch (listina s km, s casom a s bodmi) od Gaspiho som zisitil ze tam nieco nehraje (listinu som mal az po sutazi).
Z Gaspiho sms iba s bodovym stavom rano v nedelu som nevedel dedukovat ze som tam mal nieco nespravne a preto som nic nemenil.
A preto keby ze mam vysledkovu listinu z prveho dna pre dalsim letom, tak by som si to na dalsi den opravil lebo by som dosiel na to ze som to mal zle nastavene.

Napísať odpoveď