3.kolo MSR 2013 - predbežné nahlásenie učasti pilotov

Majstrovstvá Slovenskej Republiky
kelek
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi Nov 09, 2007 10:28 am
Bydlisko: Banovce n/Bebr.

3.kolo MSR 2013 - predbežné nahlásenie učasti pilotov

Príspevok od užívateľa kelek »

Vzhľadom na to , že na stránke LAA SR ešte nie je momentálne možné uverejňovať príspevky na diskusnom fóre , tak práve z toho dôvodu to píšem na toto diskusné fórum.

3.kolo MSR 2013
Baske , Čihoc
hl.termín: 8.-11.8.2013
nahr.termín: 15.-18.8.2013

Zdravím všetkých pilotov.

Kedže 3.kolo MSR 2013 je naplánované u nás v okolí Bánoviec nad Bebravou , chcem zistiť záujem o tieto preteky a hlavne predbežnú účasť na tomto kole .

Všetkých Vás srdečne pozývame a tešíme sa na Vašu účasť.

Rád príjmem Vaše návrhy a pripomienky k organizovaniu tohto kola MSR.


PS: propozície budú zverejnené neskôr v dostatočnom časovom predstihu podľa pravidiel
PS2: minimálna účasť pre organizovanie tohto kola MSR je účasť min. 8-10 pilotov , inak to bude organizované ,,len ako volné lietanie pre radosť s rôznymi disciplínami ,,

kelek
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi Nov 09, 2007 10:28 am
Bydlisko: Banovce n/Bebr.

Re: 3.kolo MSR 2013 - predbežné nahlásenie učasti pilotov

Príspevok od užívateľa kelek »

Takže nikto nemá záujem ?

Tak to je asi aj zbytočné zverejňovať propozície :(

Ak by mal niekto predsa len záujem o toto kolo MSR a chcel by prísť polietať-zasúťažiť, tak nech sa zapíše do tejto témy.


Pokiaľ by nás bolo min. 6-8 pilotov tak zverejním zajtra resp. najneskôr v pondelok propozície.

Pokiaľ to tak nebude , tak už nebudem vynakladať ďalšie úsilie urobiť súťaž MSR v BN a doterajšie úsilie vyjde na zmar. Čo už .

Je to na vás páni piloti.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: 3.kolo MSR 2013 - predbežné nahlásenie učasti pilotov

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Propozicie normalne zaves. Podla mna vsetky cakaju prave na ne.. stale ked tu pacnem alebo niekto nejaku akciu.. automaticky su tu rovno propozicie. Myslim, ze by mali byt aby si to ludia nastudovali.
A odpiskat to ma zmysel tiez maximalne den pred akciou. Velmi dobre vieme co nam pocasie vystraja. a neraz sa stalo, ze sme to riesili az rano v den akcie co a ako. Jaro ma s tym bohate skusenosti ti moze bapisat.
Dneska je 3.07,, akcia je az 8.08 - to je viac ako mesiac.. to by si odpiskal skor ako mozu piloti realne zhodnotit co a ako.

Po precitani poslednych troch viet som v rozpakoch. V rozpakoch ci to ma byt vazne kolo MSP alebo len zhana sa urazit ??
Reklama je kde snaz s to "predat" do kelu. je to tusim Prve kolo v banovciach tak by ste ho mali dotiahnut az do konco aj za cenu ze vas budem menej ako 6ks. Ak vyjde pocasie, budu vysledky ludia na druhy krat dojdu urcite. Slubicu organizuje Jaro ..davnejsie s gaspim uz asik treti rok a stale to pocasie zrusilo.. zo zapadu prisiel iba raz MatoK, od vas nikto ani nezareagoval.. a nikto neplakal, a organizuje sa kazdy rok a dufame ze raz to pocasie udrie a bude aj na vychode..
Proste treba ist za svojim cielom. proste chce to poriadnu reklamu.

kelek
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi Nov 09, 2007 10:28 am
Bydlisko: Banovce n/Bebr.

Re: 3.kolo MSR 2013 - nahlásenie učasti pilotov

Príspevok od užívateľa kelek »

3.kolo MSR 2013 v BN sa nebude konať (zrušené) .

(nakoľko o toto kolo prejavil záujem iba Jaro Sojka, ktorí mi telefonoval)

to Sidewinder: to máš pravdu , ale pokiaľ už teraz piloti nejavia záujem (ani predbežný) , tak pochybujem, že dva dni pred súťažou by sa to zmenilo. Ak má niekto predsa záujem , tak sa najskôr nahlási a potom sa uvidí deň pred súťažou čo a ako počasie.Hurá systém sa mi ozaj nepozdáva a robiť kolo pre 4 pilotov je blbosť. To by nemalo úroveň.Písal som za akých podmienok by som to robil (8-10 pilotov), inak to nemá cenu a ani úroveň.Čiže pochybujem, že zverejnenie propozícií by to niejako zmenilo. Myslím, že som čakal dosť dlho na odpovede.
A inak som za Plučov názor , a to že 9 dní vkuse pevne stanovený termín MSR a z toho sa vyhlási majster SR. Inak sa z toho stanú klubové súťaže( s 3-5 pilotmi).

Všetkým prajem pekné polietanie a dobré výsledky na ďalšom kole MSR v Podbrezovej.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: 3.kolo MSR 2013 - predbežné nahlásenie učasti pilotov

Príspevok od užívateľa sidewinder »

nepochopili sme sa ale nevadi.
drzim palce buduci rok.

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 3.kolo MSR 2013 - predbežné nahlásenie učasti pilotov

Príspevok od užívateľa jaro »

Kelek, to si zabil. Teraz si pre všetkých super zbytočný organizátor. A dosť si narušil všetok priebeh súťaží. Propozície sú prvé čo máš urobiť aj keď by si nemal žiaden telefón. Ale o tom nebudem už diskutovať, ostáva to už len ako tvoj problém. Princíp musíš pochopiť sám. Škoda, lebo sme sa po Nitre tešili na dolné kraje. Už ti naozaj nebudem na tuto tému odpisovať.

Napísať odpoveď