MSR 2017

Majstrovstvá Slovenskej Republiky
Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2017

Príspevok od užívateľa jaro »

Edmond ak si našiel chyby tak daj vedieť, opravíme.

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2017

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Chlapci, pri dvoch malych detoch a 12h pracovnom dni, mam cas sa venovat tymto veciam, tak niekedy pred druhou rano, kedy vacsina z vas sladko spinka. Ktory este nemate deti netusite o com hovorim a ty co mali uz zabudli.
Takze jedine na co som mal silu bolo slovenske propozicie pacnut do google translatora.. a bolo mi to jedno .. a je mi to jedno.. a bude mi to jedno.
Takze vas prosim vsetky zbehli v EN co tu zase murduteje, robite siroke gramaticke cudzojazycne ramena , napiste mi sukromnu spravu - "marian prosim daj mi pristup a ja to opravim" a bude vybavene raz dva. Dam vam sturcny popis kde to na airtribune najdete a ako to dat do laty.
Lebo verme mi, mna to uz fakt nebavi obetovat svoj "spankovy cas" a potom tu este citat ako vsetci viete, ako sa maju veci robit.. :(

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2017

Príspevok od užívateľa jaro »

Dačo som poopravoval ale angličtinu neviem či zvládnem

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: MSR 2017

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

sidewinder napísal:
So Apr 22, 2017 4:34 pm
.. a bolo mi to jedno .. a je mi to jedno.. a bude mi to jedno.
Takze vas prosim vsetky zbehli v EN co tu zase murduteje, robite siroke gramaticke cudzojazycne ramena , napiste mi sukromnu spravu - "marian prosim daj mi pristup a ja to opravim" a bude vybavene raz dva. Dam vam sturcny popis kde to na airtribune najdete a ako to dat do laty.
Lebo verme mi, mna to uz fakt nebavi obetovat svoj "spankovy cas" a potom tu este citat ako vsetci viete, ako sa maju veci robit.. :(
Marián, keďže ani Ty neodpovedáš v súkromnej správe, tak aj ja zareagujem otvorene a nesúkromne!
Mohol by si voči mne zachovať aspoň základnú úctu - minimálne preto, že je medzi nami značný vekový rozdiel - ak už ignoruješ skutočnosť, že som Ti strýkom! Vyprosujem si, aby si voči mne na verejnom fóre takto reagoval!!! :!: Trochu úcty a slušnosti by Ti nezaškodilo! :(

Moja pripomienka bola celkom oprávnená a vôbec som netušil, kto uvedený text tvoril!
...nemudrujem, a ani nerobím gramatické cudzojazyčné ramená! To, že sa vlastné mená píšu s veľkým písmenom nielen v slovenčine, ale aj ostatných jazykoch, to predsa vedia žiaci už v prvých ročníkoch základnej školy!!! Čo už, keď - ako píšeš, Ti to bolo jedno..je Ti to jedno a bude Ti to jedno! :shock: Písať gramaticky správne je nielen slušnosťou, ale aj a úctou k adresátovi. A platí to stále - aj keď sa to dnes nenosí! :(

Ak niečo píšeš vo svojom mene, tak si to urob ako vieš, alebo ako sa Ti to páči. Ak však dávaš nejaký text v mene organizátora súťaže na Airtribune - teda na medzinárodné fórum, tak Ti to už jedno nemôže a nesmie byť!!! :!: V takom prípade je Tvojou vecou, aby si našiel spôsob, ako z rúk nevypustiť nepodarok.

Zjavne Ti chýba dobrá vôľa. Ale to je už Tvoj problém.
Ja, ak niečo neviem, alebo niečomu nerozumiem, spýtam sa to tých, ktorí to vedia lepšie, alebo danej problematike rozumejú.
Tak si to mohol urobiť aj Ty! Ak si sa na niečo podujal, tak za to zodpovedáš! :!: :idea:
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2017

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Narazal som na vsetkych "anglictinarov"
sukromna spravna sprava mi nedosla ziadna ani na toto konto ani na administratorske konto "dragosek", ani notifikacny email.. -mozno ste zle postupovali.. dole davam postup (uz som to viac uzivatelom riesil teraz)
Cize ste ochotny to prelozit? dajte mi tu ci ano ci nie..
A ano - bud vam dam pristup na airtribune a upravite to tam.. alebo poslem do mailu doc-ko a upravite tam..

k sukromnym spravam - postup:
ako je okienko pridat priemcu tak ho tam bud napisete alebo date vyhladat a potom treba kliknu "Pridat" - dolezite !!!! potom sa zobrazi hned po tym novy riadok Prijemcovia: - a tam bude dany clovek ktoremu chcete posla ss. po odoslani ak je vsetko spravne sa sprava zobrazi c priecinku "Odoslane(neprecitane)"ak dotycny spravu otvori presunie sa do "Odoslane spravy" ..

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2017

Príspevok od užívateľa jaro »

Edmond v dobe ked si písal príspevok som slovenčinu už mal opravenú. Angličtinu riešim.
Darmo sme adrenalínový šport. Zvlášť vážne príspevky ľudí nasierajú do nepríčetnosti.
Výlevy citov si nechajte na FB tam sa to dá filtrovať, toto je nás všetkých tak to tu nezahumuste hlúposťami.

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2017

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

Marian, Jaro poslite mi pristup a trochen to vyanglictinujem. :roll:

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2017

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Ivan Plucko - NAY napísal:
Ne Apr 23, 2017 9:45 am
Marian, Jaro poslite mi pristup a trochen to vyanglictinujem. :roll:
Ahoj mas.
V tom menu kde mas nastavenie profilu mas aj "my events" potom "hanggliding contests" potom tam uvidis "MSR 2017" ked ho otvoris tak
upravujes len to prve "General info" .. ked dorobis alebo priebezne ukladaj tlacitkom uplne v pravo .. "save"alebo "save and continue editing"
prava som ti pridal. MAl by si mat o tom aj mail v maile.
Majo

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: MSR 2017

Príspevok od užívateľa eduardo »

Suhlasim s MArianom a Jarom. Ked tomu urobime tohto roku male promo vdaka AIRTRIBUNE, buduci rok snad niekto pride. Myslim si ze minimalne madari by mali zaujem, potom nejaky poliaci a mozno aj cesi. Pozrite si na Airtribune kolko cechov a madarov je prihlasenych na zahr. sutaziach. Piloti studuju kalendar pretekov pocas roka a zariaduju sa podla toho!!! Coho sa mame bat? Resp. Ivan coho sa bojis? Napis konkretne Tvoje osobne vyhrady, ale necituj prosim pravidla, zakony a poucky. Pripada mi to cele ako tenis s mojou zenou: ja hladam sposob ako by sa to dalo, ona zase ako a preco sa to neda." :roll:

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2017

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

Edo, tak to moze byt rovno FAI 2. Kategoria :) v mojom pripade je to v tom ze ja nemam zaujem organizovat a zabezpecovat pre zahranicnych ucastnikov vsetko na to aby lietali informovane, bezpecne a spokojne. Ak su oficialne v sutazi a este si popripade za to zaplatia tak ty zodpovedas aby sa vsetky tieto veci splnili a mali. Toto vsetko si vyzaduje ovela viac organizovania, zodpovednosti, casu a ludskych zdrojov. Ak vsak lietaju rekreacne tak je to vsetko na ucastnikoch aby si tieto veci zabezpecili sami a v pripade problemov nezodpovedas za nich.
Ak chce niekto lietat s nami rekreacne nemam s tym problem. Na to aby snami lietali rekreacne je dobre aby sa zaujemci dohovorili, dohodli s organizatorom o podmienkach a moznostiach rekreacneho lietania na terenoch a startoch, ktore budeme vyuzivat pre sutazne lietanie.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: MSR 2017

Príspevok od užívateľa eduardo »

Ano Ivan, toto sú už zrozumiteľné argumenty. Ďakujem za objasnenie. :wink:

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2017

Príspevok od užívateľa jaro »


Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: MSR 2017

Príspevok od užívateľa Rebro »

Zda sa, ze PioBio vsadza vsetko na jedneho kona.
Monotrike

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: MSR 2017

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Marián, určite sa na to môžem pozrieť a urobiť nejakú jazykovú recenziu, aj keď si nemyslím, že to viem 100% dobre zhodnotiť.
Napokon, aj Jaro mi to mohol navrhnúť. Spolu súkromne AJ riešime.
Myslím, že Peťo G. na to má; len neviem, ako je na tom s časom.

Postup, keď mi pošleš text na recenziu a ja Ti to prepošlem skontrolované späť, sa mi zdá lepší. Ale, ak sa Ti zdá vhodnejší a pohodlnejší prvý postup, môže byť aj tak. Ale to by som musel vedieť, kedy tam niečo pridávaš, takže aj tak bez avíza nedokážem každú zmenu (príspevok) sledovať.
Tak či tak, bez Tvojho súhlasu tam neč upravovať nechcem.
Tak to budeš mať ak administrátor stále pod palcom. Ak sa v tom budú "hrabať" viacerí, to sa mi nezdá vhodné.

Všetko je to o komunikácii. :wink:
Naposledy upravil/-a Edmond PP v St Apr 26, 2017 10:04 am, upravené celkom 2 krát.
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: MSR 2017

Príspevok od užívateľa sidewinder »

Tieto prve dve kola uz vzal pluco (o stranu skor), ale budu este ostatne kola a potom Podbrzova.. takze ked budu nove propozicie posielam s prosbou o preklad ..resp. korekciu.

Napísať odpoveď