2. kolo MSR

Majstrovstvá Slovenskej Republiky
juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

2. kolo MSR

Príspevok od užívateľa juraj »

Mili lietaci,

vo februari som RLP nahlasil termin 2. kola MSR od 30.07. do 2.8.10, pricom som nespecifikoval miesto. Mame na vyber medzi Kokavou a vychodom (Slubica, Kohut, Cierna Kopa). Comu by ste dali prednost? Kokava je dobra na juh, sever je otazny a takisto zapad. Slubica je super na zapad a slaby premenlivy vietor, Kohut vyzaduje cerstvy sv., Cierna Kopa umoznuje pre nas starty na jv. az v. Pristup na Slubicu aj Ciernu Kopu len terennym autom. Samozrejme treba pocitat s tym, ze nebude az take lahke rezervovat ubytovanie s lahkou moznostou odhlasenia, kedze to bude na vrchole turistickej sezony.
Prosim o Vas nazor. Treba planovat aj nahradny termin, trebars o tyzden neskorsie? Pripadne ak by vyslo pocasie cez niektory vikend na Plese, boli by sme ochotni tam na dva dni ist?
Prosim piste vsetci, ktori pocitaju s ucastou na MSR.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: 2. kolo MSR

Príspevok od užívateľa eduardo »

No po skesenosti so zaplatenim zalohy za ubytovanie na Straniku a zruseni sutaze si myslim ze takymto sposobom nebude s ubytovanim problem nikde...

juraj
Príspevky: 3423
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:29 pm
Bydlisko: Košice

Re: 2. kolo MSR

Príspevok od užívateľa juraj »

Edo, dakujem za odpoved, len mi z nej nevyplyva, ci s Tebou na taku sutaz pocitat alebo nie.
Zial, zalohy su na to, aby ubytovatel, ktory kvoli rezervacii odmieta inych hosti, neutrpel prilis velke straty, ked nakoniec dojde k zruseniu objednavky. :(
Ja som tu zalohu pre istotu neplatil :D
Spolahol som sa na pocasie, ktore ma nesklamalo :?

Laco
Príspevky: 2259
Dátum registrácie: Po Sep 24, 2007 5:35 pm
Bydlisko: Košice

Re: 2. kolo MSR

Príspevok od užívateľa Laco »

Ja by som na prelome jul-august aj isiel.
Asi by som sa prihovaral za Kokavu, ale sam neviem preco... Snad preto lebo na Slubici, resp. Ciernej kope bude v pripade priazniveho pocasia "duzo pilotow padakowych"...
Na druhej strane Slubica je podla mojho nazoru "aktivnejsi" kopec ako Slopovo...
V pripade sutaze na vychode nemam zase problem s ubytovanim...
A ako by to bolo s pripadnou moznostou vyuzit kralovku? A Haj? :shock:
No tak uz ani neviem za ktory variant som... :lol:
Naposledy upravil/-a Laco v Pi Máj 14, 2010 9:32 pm, upravené celkom 1 krát.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: 2. kolo MSR

Príspevok od užívateľa eduardo »

Dakujem chlapci. A prave preto som za vychod. Ale nie. Aj kvoli kopcom na viac smerov vetra. Aj ked Kokavu mam rad a dobre sa mi tam lieta.

skutak
Príspevky: 174
Dátum registrácie: Št Júl 03, 2008 12:25 am
Bydlisko: K priehrade 788/14 Banovce nad bebravou
Kontaktovať užívateľa:

Re: 2. kolo MSR

Príspevok od užívateľa skutak »

No mne by dost vyhovovala Kokava :D

Ale ako to poznam tak sa prisposobym vecine,vychod bude tiez faj aspon by ste sa nemohly vyhovarat ked vas niekto prelieta :lol:

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: 2. kolo MSR

Príspevok od užívateľa jaro »

jednoznacne východ, Kokava ma problem s pristupovou cestou. blizsie info zajtra. A urcite si mozme lajzniut prvy alebo posledny den kralovku. Treba termin 4 dni.

Napísať odpoveď