Presnost pristatia 2014

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Presnost pristatia 2014

Príspevok od užívateľa sidewinder »

pockaj pockaj.. ako chcete oslavovat vytazov presnosti, ked ty dojdu z KE az cca po 21-tej ?? :mrgreen: :mrgreen:

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Presnost pristatia 2014

Príspevok od užívateľa MilanNR »

sidewinder napísal:pockaj pockaj.. ako chcete oslavovat vytazov presnosti, ked ty dojdu z KE az cca po 21-tej ?? :mrgreen: :mrgreen:
Elita chodí vždy vopred takže west side is the best :lol:
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Presnost pristatia 2014

Príspevok od užívateľa sidewinder »

laco laco laco.. mladez sa tu roztahuje.. vyzera to tak, ze ideme vazne "sutazit" :mrgreen: :lol: :lol:

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Presnost pristatia 2014

Príspevok od užívateľa pegas »

Doplnil som v prvom príspevku oficiálny web na stránke X-air. Trochu sa posunuli časy na skoršie. Kto príde v sobotu, môže sa zaregistrovať už o 17:00 aby si mohol už v sobotu vypiť nápoje, ktoré má v cene.

Užívateľov profilový obrázok
marek pp
Príspevky: 214
Dátum registrácie: Po Okt 01, 2007 6:56 pm
Bydlisko: Poprad-Matejovce
Kontaktovať užívateľa:

Re: Presnost pristatia 2014

Príspevok od užívateľa marek pp »

Neberie náhodou niekto so sebou na presnosť aj tandemové krídlo?
Snúbenica by chcela isť na tandem.

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Presnost pristatia 2014

Príspevok od užívateľa eduardo »

Chlapi rychlo si rezervujte ubytovanie v Antonovy. Maju tam uz dost plno, kedze cez vikend tam prebieha aj rybarska sutaz a tiez su tam ubytovany.

Užívateľov profilový obrázok
Edmond PP
Príspevky: 1010
Dátum registrácie: Ut Júl 29, 2008 5:29 pm

Re: Kniha navstev

Príspevok od užívateľa Edmond PP »

Rád by som som vedel Váš názor na včerajšiu "Presnosť".
Ja len krátko. Zdá sa, že v Žiline rogallisti po odchode Hifiho k PG vymreli už celkom. Najlepším príkladom a obrazom toho bol pekne vykosený kruh pristávačky PG a totálne nepripravená pristávačka pre nás.
Nabudúce si prinesiem kosu aj s osličkou! ...a samozrejme vlastný poriadny rukáv - ako vždy.
Tie mini rukávčeky v tom bezvetrí tam boli na h... a na r..!
Thalhofer GT
Bautek Fizz

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Presnost pristatia 2014

Príspevok od užívateľa Rebro »

Ta pristavacka ma nejak nestvala. Ano, mali to padackari pekne vykosene, ano bol ich kruh vidiet aj zo startovacky,... ale co ma najviac mietlo boli tie reklamne vlajky na pristavacke. raz som ju povazoval za rukav :oops:
Ale akcia to bola vydarena. Ono je vzdy super, ked sa stretnu rogalisti v roznych kutov republiky :arrow:
A gratulujem vitazom :wink:
Monotrike

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Presnost pristatia 2014

Príspevok od užívateľa pegas »

Napíšte aspoň kto vyhral.

Škoda, že sa to muselo konať v takto neskorom termíne. Je to obdobie, keď začínajú deti trénovať svoj imunitný systém (môj prípad), a tiež nám vypadol Jaro Sojka. Bolo tam vôbec dosť ľudí na odovzdávanie cien?

Užívateľov profilový obrázok
Rebro
Príspevky: 1214
Dátum registrácie: Št Okt 25, 2012 2:49 pm
Bydlisko: Bratislava

Re: Presnost pristatia 2014

Príspevok od užívateľa Rebro »

Monotrike

pegas
Príspevky: 2692
Dátum registrácie: Pi Sep 28, 2007 9:05 pm
Bydlisko: Ta Košice (The Kosice)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Presnost pristatia 2014

Príspevok od užívateľa pegas »

Jaaaaaj, také nešťastie.
Takže Plučíni si odniesol obidve trofeje. Laco zlyhal? Zaiste nejaký technický problém. :D

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Presnost pristatia 2014

Príspevok od užívateľa sidewinder »

moj pohlad je skresleny koli depresii z talona.. ale to je na aerodynamicku debatu na stvrtok vecer s gaspim :mrgreen:.

Zazil som vsetky presnosti ( okrem jednej). A uz to nebola ta presnost ako byvala. Proste chyba tam ruka zilinskych rogalistov a hlavne Janca Belana ako organizatora nasej casti.
Pocitom ani neprispela celi den mokra pristavacka. Po tom rocnom obdoby dazdov nie je sa co cudovat.
Ci sa to dalo zorganizovat lepsie alebo nie, to hodnotit neviem, lebo som nic neorganizoval tak len z pohladu osadenstva to dam,

- briiifiiing o 11:45, rogalistov 100%, pg.. kolko tam boli piati? max.
- vysledkom toho nasledovne: zachytil som debatu dvoch mladych PG na starte: "tak ako"; "Ale bol dom dlhy na ten velky kruh tak som siel na maly" -> nemali sajnu o pravidlach presnosti, dole to tak aj vyzeralo
- povedalo sa, nebalte padaky tam kde ste pristali, poculi to len ty piati .. realita :-) sak videli sme.
- na brifingu bolo______________ nemozem napisat lebo budem zase zjazdeny pod ciernu zem, ako na klube.
a podobne pikosky

ale to su veci co som sa len pousmial a mavol rukou.
priemny zazitok nemam - vid riadok 1 :mrgreen: :mrgreen:

- Jedina vec co mi vadila najviac a velmi, ze vyvozove auto nema vnodny nosic na rogala, zakazdym som na starte kukal nabezky ci uz nesu zapucene od tych ocelovych ruru z auta.

Na vyhodnotenie sme z marekom nesli - utekali sme domov, takze neviem. Mozno bola este hore super akcia.

raf3
Príspevky: 1212
Dátum registrácie: Št Júl 09, 2009 9:15 pm
Bydlisko: Ďurďošík

Re: Presnost pristatia 2014

Príspevok od užívateľa raf3 »

No teda! :?

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Presnost pristatia 2014

Príspevok od užívateľa MilanNR »

Z mojho uhlu pohladu zlá akcia. Nechcem tím uraziť organizátorov majú vlastné starosti tak dakujem aj za toto čo sa udialo teraz. Nemožu biť každý deň vianoce predsa :D Mne stačilo sediet na pristávačke a pozerať sa na sutaž samotnú. Bol som rád že sme sa stretli v super počte a nadšený som z toho aká letka sa nám tvorí u nás na západe.
Toto bola výzva aby sme tu budúcu prestnost spravili sôr ked aj bez padačkárov čo by som bol najradšej lebo 90% z nich nemá IQ v poriadku. Aby Laco zo vzduchu kričal na debila aby išiel z terča preč ?!!!! Ja za ním utekám hovorím mu že ide rogalo pristávať a on mal zjavne totálne na háku čo mu hovorím. A to nebol jediný ktorý toto spravil..... Minulí rok som nemohol sadnut druhý krát na kruh lebo zas neaký užasný PG si skladaju handry okolo HG kruhu dalším mi pred finále skríži cestu a ja musím sadať mimo kruh. Skúste porozmýšlat aj nad normálnou Prestnostou bez PG.

Je to s nimi čím dalej horšie. Ked nevie inštruktor naučit za týžden žiaka aby si balil handru mimo pristávacej plochy tak nech sa nad sebou zamyslí či svoju robotu robí dobre. Ja iba z maturitou to vždy pochopím a taham z rogalom preč aby som nikomu nezavadzal.
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
eduardo
Príspevky: 2754
Dátum registrácie: St Okt 10, 2007 6:30 pm
Bydlisko: Košice

Re: Presnost pristatia 2014

Príspevok od užívateľa eduardo »

1. Hoci to bol dost neskory termin, nastastie pocasie vyslo, aj ked zrana to bolo dost depresivne. Nadchol ma az pohlad zo slnecneho Stranika, ponad oblacnost. Bola to nadhera, ktoru som zazil druhy krat v zivote. Prvy krat to bolo z lietadla.
2. Akcia to bola super, aj ked som sa trochu bal toho opacneho garde (vecer oslava a druhy den lietat). Zvladli sme to.
3. Na to, ze organizacne to trochu pokulhavalo by som nenadaval. Vrabec mal dost svojich starosti s dobroprajnostou slovenskeho naroda a podla mna urobil naozaj vsetko aby ta sutaz bola. Aj ten vykoseny kruh pre padackarov. No preco by mal kosit aj nam??? Vsetci, opakujem este raz VSETCI sme vedeli, ze co sa tyka organizacie pre rogalistov, nebude to mat kto robit. Ani Jano Belan, ani Gaspi. Preto nenadavajme. Kosacku som mohol vo svojom nakladnom aute doniest aj ja a pokosilo by sa den predtym. Rukav nemam, no mohol ho priniest zase niekto iny. Alebo sa dalo spojit s Vrabcom a zistit kedy budu kosit kruh, ze ten svoj si vykosime. Vsetci sme proste prisli na hotove a cakali sme, ze sa o nas postaraju. Predtym to robil Jano Belan vo svojom volnom case, so svojimi kamaratmi. Ale to je z mojej strany len reverzne inzinierstvo. Je pravda, ze aj ja som cakal za 15 eur aspon ten vykoseny kruh. S meracmi je problem kazdy rok. Par krat som tam mal aj ja otca a Janku, inokedy tam bola Lacova Ada.
Preto si myslim, ze nema vyznam to organizovat niekde inde, napr na vychode, napr. na Slubici. 1. nikto zo zapadu by neprisiel, lebo je to daleko. Zilina je stred pre vsetkych! 2. aj tak by sme si vsetko museli urobit sami a nemal by kto merat, lebo rogalisti nemaju kamaratov ani frajerky. 3. nemali by sme bufet, aj ked ten velmi nechybal, no kavicka a klobaska mi naozaj VELMI bodli 4. ta atmosfera na starte, divaci, cesky a polsky rogalisti!!! Aspon raz za rok sa rad stretnem aj s inymi ako domacimi. 5. padaky mi vobec nevadili a som rad ze sa to organizuje spolu. Na Slubici by sme ich mali tiez.

Preto je moj nazor taky, ze vsetci sme cakali ze nejak bude a niekto to pre nas zorganizuje, my len prideme na hotove (za 15eur). Po tom ako bolo jasne ze Jano ani Gaspi nepride, nikto nezdvihol telefon a nezavolal Vrabcovi, alebo Janovi ze co a ako s organizaciou rogalistickej casti. ANI JA a teraz mi je to luto, lebo tuto akciu mam velmo rad.

Moja velka vdaka a obdiv patria Marekovej snubenici a Lubke, ktore sa pre nas obetovali a celi den merali pristatia. Dievcata DAKUJEM!

Napísať odpoveď