Worlds 2021

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Worlds 2021

Príspevok od užívateľa jaro »

Na základe informácii o pripravovanej finančnej podpore pre súťažné lietanie dávam do pozornosti tieto termíny súťaží.
Myslím si že sú to termíny medzi ktoré sa dajú ešte vsunúť aj naše kolá MSR.
Prosím Vás aby ste v priebehu nasledujúceho týždňa doplnili vaše názory a prípadné termíny.
Základná myšlienka je podpora reprezentácie Slovenskej republiky na medzinárodnom fóre.
Bude možné preplatič časť nákladov na účasť.
Myslím si že účasť na Europe bude problematická ale zato môžeme sa plno sústrediť na účasť Svety 2021 v Kruševe. Body do FAI sú dôležité pre prihlášku na Svety 21 a preto dajme dve tri FAI2 v nasledujúcom roku.
Budeme potom vedieť dať dohromady družstvo 4-6 ľudí. Myslím že lietanie v Kruševe je pre každého lákadlo.
Vôbec nejde o výsledky, ide o to aby mal kto tú Slovenskú vlajku ďalej nosiť.
MSR 1.1/2 apríľ
Najaká súťaž alebo akcia v Turnau
Meduno Sprin meeting FAI2 25 Apr - 01 May, 2020
Graifenburg HESSISCHE MEISTERSCHAFT DRACHEN- UND GLEITSCHIRMFLIEGEN 2020 FAI2 8 - 21.6 2020
Predmajstrovstvá Sveta Kruševo FAI2 posledný júlový týždeň 2020
Pohár Nizkych Tatier FAI2 august 2020

MilanNR
Príspevky: 699
Dátum registrácie: Št Aug 23, 2012 6:00 pm
Bydlisko: Nitra

Re: Worlds 2021

Príspevok od užívateľa MilanNR »

Ja by som mal záujem o to Krushevo a Greifenburg. Ten grajfáč je tieš dobrý pre mladších pilotov ktorý si chcú vyskúšať nejaký race...
Wills Wing T2C 144

Užívateľov profilový obrázok
sidewinder
Príspevky: 2750
Dátum registrácie: St Sep 19, 2007 9:00 am
Bydlisko: Kosice- Toporec - SR
Kontaktovať užívateľa:

Re: Worlds 2021

Príspevok od užívateľa sidewinder »

jaro koho si predstavujes do tej zostavy? resp. je niekto kto chce ist, ma sutazne ambicie ale treba ho fin. podporit, lebo si to z nejakeho dovodu podpit? Vseobecna debata do plena asik nema zmysel. bavme sa radsej o konkretnych ludoch..

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Re: Worlds 2021

Príspevok od užívateľa jaro »

Popravde, nejdeme trhat rebriky Sveta ale pekne si zalietat. Tie ceresnicky torty su spolocnost v ktorej sa lieta, dolety do ciela, sprievod a ceremonia pod vlajkou a este aj potencionalna moznost si to prispevkom zlacniet.
Poztite co vsetko robis cesi, robia si to, necakaju alebo nepostavaju kusok opodial.
Teda kto sa ozve s tym sa pocita. Ja nikoho presviedcat nebudem. A nechcem sa rozhodovat na poslednu chvilu.

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Worlds 2021

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

zatial
Prílohy
sutaze 2020.jpg

miro
Príspevky: 851
Dátum registrácie: Ne Apr 06, 2008 7:28 pm
Bydlisko: Hlohovec
Kontaktovať užívateľa:

Re: Worlds 2021

Príspevok od užívateľa miro »

Dohodneme ešte 2-3 termíny MSR - Zobor, Straník, Martinky, organizátor: Deltacluby Nitra, Bratislava, Žilina, Prešov, Košice

Napísať odpoveď