Zväz ZL - všeobecné informácie

Užívateľov profilový obrázok
jaro
Príspevky: 4200
Dátum registrácie: Št Sep 20, 2007 12:39 pm
Bydlisko: Prešov
Kontaktovať užívateľa:

Zväz ZL - všeobecné informácie

Príspevok od užívateľa jaro »

Priatelia, zakladám toto vlákno kvôli "úradným" a zväzovým informáciam.

Písal som minulý týždeň ohľadom valnej hromady. Zatiaľ od vás bez reakcie.
Preto navrhujem tento postup.

Schádzať sa osobne, teraz v sezóne je naozaj ťažké. V jeseni by mohlo byť už kvôli karanténam pozde. Preto by som videl cestu online konferencie cez web. Je ale potrebné sa dohodnúť na platforme a termíne. Všetci asi v práci fungujete na nejakých forach. Ja mám dobrú skúsenosť s Teams, chce to ale mať nejaké Microsoft konto. Messenger nechcem kvôli väzbe na facebook. Môžme ešte Viber alebo Whatsup.
Napíšte predbežne vašu skúsenosť.
Potom by som to robil tak že si napíšeme program VZ, relatívne včas aby sme ho prípadne doplnili, potom sa jednotlivci prihlásia do diskusia a pošlú návrhy. Moderátor potom bude manažovať online reláciu a vyzývať prihlásených. Samozrejme necháme aj online operatívu.
Treba si uvedomiť že tu nechceme robiť politiku. Treba nám riešiť dôležité fakty okolo LAA a nášho lietania.
Videli by ste reálne že by sme v druhej polovici augusta toto sešn mohli urobiť?
Treba mesiac dopredu riešiť termín a vyhlásenie a naozaj pripraviť podklady pre prediskutovanie doplnení a zmien stanov.
Do súkromnej správy mi píšte vaše podnety do programu. V priebehu akcii a súťaží by sme si to ešte prerozprávali.
Ja v prvom rade pošlem nášmu predsedníctvu témy a moje myšlienky ktorá sme už v zime preberali. Z toho urobím predbežnú osnovu obsahu VZ.

Preto sa zamýšľajte nad:
  • voľba prezidenta LAA a ostatných delegátov na VZ LAA
  • zmeny a doplnenia stanov
  • športový poriadok zväzu ZL
  • naše súťaže
  • technika
  • výcvik
Naozaj si pozrite aktuálne dokumenty na stránke LAA a píšte.

Užívateľov profilový obrázok
Ivan Plucko - NAY
Príspevky: 988
Dátum registrácie: Ut Okt 23, 2007 8:17 pm
Bydlisko: Bratislava
Kontaktovať užívateľa:

Re: Zväz ZL - všeobecné informácie

Príspevok od užívateľa Ivan Plucko - NAY »

moze byt.
Teams

Napísať odpoveď